Predátor Omnibus 4

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-898-2

BB art (2011) 978-80-7381-898-2 352
Crew (2011) 978-80-7449-032-3 352

Tato, v pořadí už čtvrtá kniha je poslední z řady predátorských omnibusů. A když rozloučení, tak s pořádným výbuchem. Čeká vás přes tři sta stran napínavých příběhů z dílny těch nejlepších scenáristů a kreslířů. Mezi jinými tu najdete i Kevina J. Andersona, Deana Ormstona, Nancy Collinsovou, Scotta Kolinse, Rona Marze a Claudia Castelliniho. Podíváte se do viktoriánské Anglie, do války Severu proti Jihu, do budoucnosti i do druhé světové války. Proti predátorům budou stát vojáci, vědci, lovci i roboti.
Budou to jatka.
Bude to důstojné rozloučení.
Takže otevřete knihu a připravte se na explozi.
3… 2… 1…

Lidstvo je pěkně krvežíznivá horda. Sklony k násilí nás provázejí stejně věrně, jako hvězdy na obloze. A právě z takových hvězd přišel neviditelný tvor, který se nikým nepozorován spolupodílel na našich dějinách.
Mimozemští predátoři využívají zálibu lidské rasy ve vraždění a násilí, aby zakryli své vlastní krvavé stopy a zatajili své lovecké záliby. Ale vraceli se na zemi tolikrát, že jejich přítomnost nakonec nemohla zůstat nepovšimnuta. I když jsou tihle mimozemští zabijáci silní, mazaní a využívají vyspělou technologii, nic nemůže porazit odhodlání pozemšťanů, kteří v touze po pomstě udělají cokoliv! (Založil/a: Antonín)

maratach
  17. 11. 2011, 22:57
Tato, v pořadí už čtvrtá kniha je poslední z řady predátorských omnibusů. A když rozloučení, tak s pořádným výbuchem. Čeká vás přes tři sta stran napínavých příběhů z dílny těch nejlepších scenáristů a kreslířů. Mezi jinými tu najdete i Kevina J. Andersona, Deana Ormstona, Nancy Collinsovou, Scotta Kolinse, Rona Marze a Claudia Castelliniho. Podíváte se do viktoriánské Anglie, do doby války Severu proti Jihu, nahlédnete do budoucnosti i pod pokličku druhé světové války. Proti predátorům budou stát vojáci, vědci, lovci i roboti.

Lidstvo je pěkně krvežíznivá horda. Sklony k násilí nás provázejí stejně věrně jako hvězdy na obloze. A právě z takových hvězd přišel neviditelný tvor, který se nikým nepozorován spolupodílel na našich dějinách.

Mimozemští predátoři využívají zálibu lidské rasy ve vraždění a násilí, aby zakryli své vlastí krvavé stopy a zatajili své lovecké záliby. Ale vraceli se na Zemi tolikrát, že jejich přítomnost nakonec nemohla zůstat nepovšimnuta. I když jsou tihle mimozemští zabijáci silní, mazaní a využívají vyspělou technologii, nic nemůže porazit odholádní pozemšťanů, kteří v touze po pomstě udělají cokoliv!

Obsah:
Divočina