Vetřelci vs. Predator Omnibus 2

Vetřelci vs. Predator Omnibus 2 Originální název: Aliens vs. Predator Omnibus, Vol. 2

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-781-7

BB art (2010) 978-80-7381-781-7 368

Caryn Delacroixová, žijící v oblačníku vznášejícím se vysoko nad vetřelci zamořenou Zemí, nemůže usnout. Do jejího privilegovaného bezpečného světa, do jejích mírumilovných snů se vkrádají děsivé vize o pronásledování, znetvoření a krvavé smrti. Jsou to však jenom noční můry… nebo ne? Nádherná trofejní manželka korporátního magnáta Luciena Delacroixe brzy zjistí, že se noční můry mohou naplnit a že existuje osud horší než smrt – když se na scéně objeví predátor.

Ve druhé knize omnibusu najdete mimořádně úspěšný epický příběh Nejnebezpečnější ze všech druhů z pera komiksové superstar Chrise Claremonta a další napínavé příběhy vytvořené řadou špičkových komiksových tvůrců.

Vítejte ve válečné zóně. Na jedné straně mimozemská morová nákaza zvaná Vetřelci, na druhé straně krutí vesmírní lovci jménem Predátoři. Vaše šance na přežití: nulová.

Dříve než přišla filmová série, dříve než se objevily počítačové hry, před tím vším tu byla komiksová řada. Ta proti sobě jako první postavila dvě nejslavnější filmová monstra a rozjela epickou ságu, táhnoucí se přes celou galaxii.
V rukou držíte už druhou knihu z řady Vetřelci vs. Predátor. A v ní vás čeká jeden opravdu monumentální příběh z pera Chrise Claremonta, tvůrce moderních X-Menů. V událostech, které volně navazují na první vetřelčí omnibus, byla Země zbavena mimozemské nákazy, ale přesto je stále ještě nebezpečná a výstrahy před kontaminací visí na každém rohu. Proto většina bohatších lidí žije na luxusním oblačníku, vznášejícím se vysoko nad krajinou. Jsou tu v bezpečí… alespoň dokud sem nedorazí predátor. Ale nejde lovit. Někoho tu hledá.
Za příběhem Nejnebezpečnější ze všech druhů už následují kratší epizody z novějšího období. Tyto příběhy se dívají na souboje Vetřelců a Predátorů ze všech možných stran… a dokážou nám, že i vetřelci jsou schopni vývoje.
Což ale není moc dobrá zpráva. (Založil/a: Antonín)

amhet
  5. 1. 2015, 18:47
chaotický , místy nepřehledný děj , občas jsem musel otáčet listy zpět pro kontrolu zda jsem nepřeskočil nějakou stránku (kupodivu ne) , zbytečně dějově překombinované