Bratrstvo

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Fantom Print - 2011
ISBN: 978-80-7398-118-1

Fantom Print (2011) 978-80-7398-118-1 288

„Vydám se do černého srdce říše, abych vykořenil své nepřátele. Ale Řím nepostavili za jeden den a neobnoví ho osamělý asasín. Jsem Ezio Auditore da Firenze. A toto je moje bratrstvo.“

Z kdysi mocného Říma zbyly jen ruiny. Městu vládne utrpení a potupa a jeho obyvatelé žijí ve stínu nelítostné rodiny Borgiů. Jen jeden muž může lid osvobodit od tyranie Borgiů – Ezio Auditore, mistr asasín. Eziovo tažení ho zavede až na hranice jeho možností. Cesare Borgia, zákeřnější a nebezpečnější než jeho otec papež, nespočine, dokud nedobude Itálii. A ve zrádných dobách se spiklenci dají najít všude, dokonce i v řadách samotného bratrstva… (Založil/a: Miya)

zelmi
  5. 5. 2013, 14:16
Bohužel u čtení tohoto pokračování asasína Ezia jsem již přeskakovala některé pasáže. Pro čtení byly takřka zbytečné. Efekt měly akorát ve hře samotné. Jinak stejně jako herní díl i tento díl knihy výrazně pokulhává za předchozími.
TheBatman
  18. 4. 2014, 15:28
Sice přepis hry, ale i tak pro mě velmi zábavné. Hru jsem hrál ale nedohrál celou, víc jsem se tedy bavil u knihy. Ze všech dílů, co jsem četl, byl tenhle ten nejlepší a já knihu doporučuji.