Spirála 3

Spirála 3 Originální název: Uzumaki Volume 3

Zoner press - 2011
ISBN: 978-80-7413-132-5

Zoner press (2011) 978-80-7413-132-5 222

Kdysi šťastné a spokojené městečko Kurouzu se pomalu, ale jistě mění v ruiny. Tajfuny změnily ulice k nepoznání a z kdysi živého maloměsta se stává město duchů. Moc spirál útočí plnou silou ze všech stran a lidé i jejich schopnosti se mění doslova před očima. Celá oblast je prokletá, kdo do ní jednou vstoupí, už nemá šanci na návrat. Záchranáři, kteří přicházejí na pomoc z vnějšího světa, jsou předem odsouzeni ke zkáze. Strašlivá spirála ovládá rozum i myšlenky a z lidí se stávají šílené stvůry, schopní činů, při jejich představě by jim dříve tuhla krev v žilách.

Odříznuti od pomoci zvenčí se Kirie se Šuičim snaží o jediné. Přežít. Tajemná síla ovládající celé město má však jiné plány. Sledujte závěr děsivého a odporného hororu Džundžiho Itóa. (Založil/a: Miya)

#manga
Džundži Itó Džundži Itó
*31.07.1963

antoniana
  25. 12. 2015, 15:21
Tak závěr mě vážně dost zklamal, čekala jsem nějaké lepší vysvětlení. Autor i nadále dokázal skvěle vykreslit strach a všechny ty divné a ulítlé věci, které se v Kurouzu dějí. Zklamání ze zakončení ale způsobilo, že jsem musela jít s hodnocením trochu dolů.
Desmond
  10. 3. 2014, 10:00
Důstojné zakončení série. Autor zanechal vršení bizarních příhod a konečně se více soustředil na děj. Ubylo sice děsivosti, ale plně to vynahrazuje tísnivá naléhavost situace, v níž se hrdinové nacházejí, a mysteriozní nádech.