Čekám na tebe celou věčnost

Čekám na tebe celou věčnost
Originální název: E’ una vita che ti aspetto

Emitos - 2010
ISBN: 978-80-87171-22-6

Emitos (2010) 978-80-87171-22-6 171

Kniha je vyprávěním mladého muže Francesca, současného třicátníka, který žije svůj běžný život. Zaměstnání je pro něho stresující, má občasné milostné úlety s různými ženami, obavy, aby příliš nevybočil z proudu, a potíže v komunikaci se svými rodiči. Chvílemi s nostalgií a smutkem zavzpomíná na dětství, přizná i slabost pro náhodná drogová dobrodružství a představí nám svůj sen o přátelství o skutečném přátelství. Francesco jednoho dne zjistí, že jeho život je pouhá existence, a rozhodne se pro radikální změnu hledat sebe samého a naplnit svůj prázdný život. S velkou dávkou odvahy a sebeironie se pouští do odhodlaného boje proti své depresi, hypochondrii a životní strnulosti. Jsme svědky jeho proměny a nakonec i vytouženého pocitu štěstí. Románem Čekám na tebe celou věčnost Fabio Volo potvrzuje svoji schopnost prozkoumat a srozumitelným jazykem popsat vnitřní světy každého z nás. A vyprávět o nich jako málokdo druhý. S humorem, naléhavým nábojem a současně s mírnou melancholií běžného mladého muže. (Založil/a: Antonín)