Na druhé straně

Originální název: Afterlife

Egmont - 2011
ISBN: 978-80-252-1775-7

Egmont (2011) 978-80-252-1775-7 360

Bianca a Lucas vždy věřili, že vydrží vše, jen aby mohli být spolu. Jenže pak si s nimi osud zahraje ošklivou hru a Bianca se promění v přízrak a Lucas v upíra, bytost, kterou celý život lovil. Lucase pronásleduje téměř nezvladatelná touha zabíjet, a tak se může obrátit o pomoc jen na jedno místo… na akademii v Evernightu. Bianca je rozhodnuta zůstat s ním. Jenže ředitelka akademie vede proti přízrakům otevřenou válku a bývalý domov se stává pro Biancu nebezpečným místem, navzdory novým schopnostem, které svou přeměnou v přízrak získala. Na Evernightu se schyluje k bitvě mezi přízraky a upíry a Bianca s Lucasem čelí strašlivé nové realitě. Dosud překonali všechny překážky, které jim život nastražil do cesty, ale dokáže jejich láska přežít, když se každý z nich ocitl na druhé straně? (Založil/a: nikusha)

Wajny
  20. 4. 2016, 20:16
Tento díl jsem se nedonutila dočíst, možná někdy jindy.... Z této série jsem velmi zklamaná, snažím se totiž najít knihy, které jsou podobné Vampýří akademii či Nástrojům smrti, a pořád nic ( jen mi přijde, že čtu jenom čím dál horší knihy)
Stolid
  7. 7. 2014, 0:19
Tento román se mi líbil nejméně z celé ságy. Nelíbí se mi na něm téměř nic. Zklamalo mě zakončení románu. Něco takového jsem i čekala a vůbec mě to nepotěšilo. Nevím proč. Skončilo to šťastně a hrdličky jsou spolu… Přesto mi na tom něco nesedí. A pátý díl bude další hřebíčkem do rakve této série. Autorka by měla nechat psaní. Znovu to číst nebudu a znovu se vrátíme k nízkému hodnocení. Tady radši stopnu svoji kritiku, abych si časem nevzpomněla na něco dobrého, co mě na tomto románu zaujalo.
Marťafon28
  28. 4. 2012, 21:17
Všechny knihy se mi moc líbily. Jsem moc ráda, že jsem si je mohla přečíst. S postavami jsem spokojená a nic bych nechtěla vytknout. Také doufám, že si je zase někdy přečtu :)