Jak kat ztratil srdce

Originální název: How the Hangman Lost His Heart

Knižní klub - 2008
ISBN: 978-242-2063-5

Knižní klub (2008) 978-242-2063-5 184

Co si taková hezká dívka, jako je Alice, počne s katem? On totiž nejradši ze všeho někoho popraví a pak se jde pořádně nadlábnout. Ona naopak zbožňuje hezké šaty a s chutí se projede na ušlechtilém oři.
Ale teď spolu prchají před celou armádou vojáků. Jde jim o krk!
Úžasně napínavé historické počteníčko, plné zuřivých hrdinek, zrádných příbuzných a neohrožených mužů. Výchovné, zábavné a ještě mnohem, mnohem víc! Na své si přijdou holky i kluci! (Založil/a: teola)

teola
  19. 3. 2011, 17:38
Je to prostě roztomilé. A roztomile vtipné. Oddechovka, která spíše náleží dětem, ale i já jako dospívající jsem si to užila. Hlava strýčka Franka prostě vede :-)
veronikaS
  5. 11. 2014, 18:49
Knížka je prostě uchvatná, a ano je určena spíše menším dětem, ale i já jako dospívající jsem si ji perfektně užila stejně jako uživatelka teola.Příběh pěkně pohladí po duši,je vtipný a čtivý.Doporučuji přečíst všem kteří hledají nějakou oddechovku, a mají rádi histirické počteníčko.Kniha je vážně užasná ale někdy jsem nechápala rozhodnutí hlavní hrdinky Alice (při čtení jsem si myslela:Proč to sakra zkouší znovu? Proč to dělá? já bych některé věci udělala prostě jinak).Ale když tohle pominu(pořád si myslím že je kniha užasná)zaslouží si 5 hvězdiček.