Bojuji za vás!

Bojuji za vás! Originální název: Bojuji za vás!

Jana Bobošíková je nepřehlédnutelnou osobností politické a společenské scény. Ve své nové, v pořadí již druhé knize shrnuje své bohaté zkušenosti z Evropského parlamentu, kde pět let působila jako europoslankyně, své zážitky a postřehy z prezidentské volby roku 2008 a z volby generálního ředitele České televize v roce 2009 – ale nejen to! Nechává nás nahlédnout do zákulisí české i mezinárodní politiky, nekompromisně pranýřuje nešvary, malost a licoměrnost některých našich politiků, důrazně varuje před extremismem všeho druhu a před přijetím Lisabonské smlouvy, zastává se občanů sociálně slabých, handicapovaných a seniorů. Že Jana Bobošíková v Bruselu opravdu nemlčela, o tom svědčí množství jejích interpelací a projevů. Kniha je zpestřena výňatky z rozhovorů, tiskových zpráv a z internetových diskusí. (Založil/a: Miya)

Jana Bobošíková Jana Bobošíková
*29.08.1964