HarperCollins - 2016
ISBN: 978-83-276-1521-3

HarperCollins (2016) 978-83-276-1521-3 352
Harlequin (2011) 978-83-238-7399-0 352

Muž z budoucnosti Pro Caleba Hornblowera, který se dostal do přítomnosti, bylo těžké vrátit se do 23. století a opustit kouzelně nevinnou Liberty Stoneovou. Cesta v čase se mu stala osudnou… Do minulosti Jacob Hornblower následoval svého bratra Caleba do minulosti a doufal, že ho přemluví k návratu. Učarovala mu však Libertina divoká sestra Sunny, a tak sám zjistil, že i pro člověka budoucnosti, který nevěří na romantické příběhy, je láska silným poutem. (Založil/a: Miya)

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

1307_A_0507
  18. 8. 2013, 11:54
Kniha se četla jako vždycky skvěle, ale musím uznat, že do druhý poloviny (příběhu Jacoba a Sunny) jsem se vůbec nemohla začíst. První půlku jsem zhltla, jak byla skvělá...pak jsem četla sem tam po pár stránkách. Nakonec jsem se taky chytla, ale až po nějaké době.
marr13
  11. 4. 2011, 7:46
Musím přiznat,že jsem od této knížky očekávala více.Více akce, nebo alespoň nějakou zápletku. Vyšlo z toho pouze rozebírání svých vlastních pocitů.Ten kdo má rád romantiku v pravém slova smyslu, vřele doporučuji.Ten ,kdo má rád akci nebo něco více z romantiky, ať si raději přečte něco jiného.
isidie
  16. 7. 2011, 19:48
Musím souhlasit s MARR13, taky jsem očekávala víc akce, ale přesto mám z knihy velmi pozitivní pocit. Najde se tam (hlavně) romantika, ale taky humor (jednou jsem musela knihu odložit kvůli tomu, že jsem se začala smát :-D). Takže pokud dostanete náladu na trochu romantiky, tak vřele doporučuji! ;-)