Klub nas***ých rodičů aneb Rozhněvané matky a otcové, spojte se!

Klub nas***ých rodičů aneb Rozhněvané matky a otcové, spojte se!

Rybka Publishers - 2011
ISBN: 978-80-87067-34-5

Rybka Publishers (2011) 978-80-87067-34-5 328

Vtipný, bravurně napsaný román ze současnosti, v němž se najdou všichni rodiče, kteří občas (nebo spíše často) zažívají pocit, že už toho mají dost. Novinářka Roxy, toho času na mateřské dovolené, neprožívá právě nejšťastnější období. Odstěhovali se s přítelem Jackem a jejich desetiměsíční dcerkou Joey z Londýna na venkov, nic ovšem nevychází podle plánu. V domě řádí zcela neschopní řemeslníci, místní lidé se nechovají nijak zvlášť přátelsky, Jack je skoro pořád mimo domov a Roxy je s Joey většinu času sama. Je čím dál nespokojenější a podrážděnější a mateřskou roli zvládá jen taktak. Kéž by tak měla po ruce rodiče, své staré přátele, nebo alespoň pár spřízněných duší, se kterými by se mohla o své starosti podělit! A z téhle myšlenky se vyklube nápad, který změní život nejen jí, ale i několika dalším lidem. Co takhle založit klub, kde by se podobně "postižení" mohli pravidelně scházet a načerpat nové síly? A tak se jednoho dne objeví na nástěnce na poště první pozvánka na setkání KLUBU NAS***ÝCH RODIČŮ. (Založil/a: Miya)

dalimoni
  29. 6. 2012, 0:34
Kniha se mi líbila. Je psána ženskou autorkou, ale i jako muž jsem si přišel na své, je někdy zajímavé si přečíst pohled matky, která je doma s ročním miminem. Místy docela vtipné dialogy a zajímavé zápletky. Momentálně prožívám některé zápletky jako hlavní hrdinové, proto hodnotím vysoko, každopádně to nebyla ztráta času, takové lehčí čtení na letní večery :-)
Lenitschka
  7. 5. 2011, 8:26
Jako odpočinková četba je knížka fajn. Podle názvu a anotace jsem si slibovala více srandy, Roxy jsem si představovala jako takovou trochu tragédku, ve stylu B. Jones, což se bohužel nekonalo. Ale spoustu maminek jistě potěší, že v tom skutečně nejsou samy