Spojení krve

Originální název: Spojení krve

XYZ - 2011
ISBN: 978-80-7388-558-8

XYZ (2011) 978-80-7388-558-8 488

Život Gee je celkem normální až do doby kdy se dozví, že upíři a vlkodlaci skutečně existují. Že existují upíři, ji nijak nevadí, vždyť je do jednoho zamilovaná, ale že existují vlkodlaci to odmítá... (Založil/a: S.H.A.R.I.N.K.A)

Nicky Perry Nicky Perry
*18.09.1991

LeaLea
  3. 5. 2014, 15:58
Myslím, že je škoda, že rukopis vydalo nakladatelství v tomhle stádiu. Když se člověk podívá na námět, upíři v Čechách, vyvolená dcera vlkodlaka jako jejich zhouba - mohlo to stát za to. Jenže podání zničilo veškeré naděje. Pár let nechat text uležet, škrtat a škrtat tu záplavu zbytečností, zamyslet se nad jednáním postav a oddělit svou vlastní tvorbu od příběhů, které už napsal někdo jiný, věřím, že by byl ohlas mnohem příznivější. Za mě bohužel podprůměr.
Lalaine
  11. 3. 2012, 0:31
Nejhorší fantasy, co jsem kdy četla!
... co mě štvalo?
1) Zápletka začne někdy v půlce knihy. Protože je Spojení krve celkem obsáhlá kniha o 500 stránkách, musela jsem se nutit k dalšímu čtení.
2) Kniha nemá spád ... (když teda se začne něco dít, Gee je odvezena a najednou se zase popisují její starosti)
3) Dlouhé a zbytečné popisy (jak Gary chlemtá z misky, courání kolem citů Gee)
4) ... začala jsem nenávidět, když autorka pořád psala zdrobnělinu od slova mamka = maminka ("co když unesou maminku?", "maminka má narozeniny", "naštval mě, když zabil maminku...") BOŽE! Kolik je autorce? Pro koho je kniha určená? Pro 12-letý holky? V té drsnosti ve spojení upírů a vlkodlaků se takový oslovení fakt nehodí ...
Když to shrnu ... Nuda, pro lidi, kteří nechtějí u četby ani přemýšlet, ani si představovat...
Netuším, o co se autorka snažila...
Niki000
  14. 6. 2013, 20:37
Čekala jsem,že mně knížka nebude bavit,ale po dlouhém přemýšlení a čtení různých názorů sem si řekla,že si ji přečtu,jelikož mi knihu doporučila i kámoška.. Byla to nejlepší knížka! Ale je mi líto,že byla jen půjčená :// Konečně jsem našla spisovatelku,která mně baví,ale je mi líto,že má pouze jednu knihu.. Jdu v jejím "stínu",jelikož vymýšlím a píšu něco na způsob milostných příběhů s upíry a tahle kniha je nejlepší jak na inspiraci tak na čtení! :')
EvaK
  30. 12. 2012, 0:35
Nechápu, jak něco takového mohlo být vydáno. Horší pokus o fantasy knihu bych hledala opravdu velmi dlouho...
Zuza333
  20. 11. 2011, 16:28
Když jsem si tuhle knížku koupila,nevěděla jsem jestli jsem neprohloupila,ale byla jsem příjemně překvapená. Upířích romancí je v poslední době spoustu a začínám se jim vyhýbat. Ale tuhle jsem zhltla přes víkend a příjemně jsem se pobavila a zasmála,za sebe doporučuji.