Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet

Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet Originální název: Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet

Brána - 2010
ISBN: 978-80-7243-469-5

Brána (2010) 978-80-7243-469-5 151

Máte rádi kočky, kocoury a koťata? Pak je tato knížka určena právě vám! Povídání o životě s kočkami, o tom, co všechno způsobí náhodou nalezené kotě, co se stane, když se doma neočekávaně objeví dva noví kočičí sourozenci a původní smečka koček domácích se rozroste o další členy, kteří se také rozhodnou s vámi bydlet. Jak se s kočkami spí, stoluje, pracuje a vůbec žije. Jaké to je, když odjíždíte na dovolenou anebo nutně potřebujete vymalovat, a kočky se rozhodnou asistovat (nejen) těmto činnostem. Vyprávění o kočkách je inspirováno přímým soužitím s nimi se všemi radostmi i starostmi, které jejich povaha, zvyky a život přinášejí. Jednotlivé kočičí příběhy jsou napsány s vlídným humorem a s pochopením nejen pro kočky, nýbrž také pro jejich lidské spolubydlící. Kniha je laskavým zastavením v dnešní uspěchané době, kdy na prosté a klidné spočinutí, jakým je třeba posezení s kočkou v klíně, jinak zbývá čas věru málokdy. (Založil/a: Antonín)

Romana Junková Romana Junková