Lovec přízraků

Epocha - 2014
ISBN: 978-80-7425-223-5

Epocha (2014) 978-80-7425-223-5 429
Epocha (2008) 978-80-87027-59-2 427

Profesionální dráha policejního vyšetřovatele a šéfa pražské mordparty Jiřího Markoviče je lemována především sexuálními vraždami. Případ pětinásobného vraha Hojera či kauza tzv. spartakiádního škrtiče Straky vstoupily do historie české kriminalistiky.Dále kniha obsahuje dalším osm případů, které se Jiří Markovič rozhodl čtenářům vyprávět se všemi detaily. (Založil/a: Andyyy)

Edysss
  22. 10. 2013, 15:04
Výborně napsaná kniha z pražského mord-prostředí. Velmi poutavé vyprávění, které seznamuje čtenáře vždy s komplexním profilem vrahovy osobnosti, s vyšetřováním i samotným soudním procesem. Nejhorší na tom všem je, že se to vážně stalo. Varuji dámy (a nejen je), že po přečtení této knihy již nebudou chodit po Praze večer samotné.
JanieHonzka
  20. 2. 2016, 10:57
Skvěle napsaná kniha na zajímavé téma. Člověk se nedozví jen o zločinech samotných, ale také o způsobech policejní práce a soudního procesu. Kniha se čte jedním dechem, jen způsobuje, že v každém člověku pak vidíte potencionálního vraha a psychopata.
AdelkaH
  1. 9. 2015, 14:55
Úžasná kniha, přečetla jsem ji za 2 večery, velice barvitě popsané jednotlivé případy, člověk se nestačí divit, co za zrůdy se pohybuje/pohybovalo kolem nás...