Hvězda večírků - Cassandra

Originální název: Party girl

Motto - 1996
ISBN: 80-85872-26-9

Motto (1996) 80-85872-26-9 164

Cassandra Contiago je zvyklá jít svou vlastní cestou, ale teď musí hrát podle pravidel modelingu. Změní Cassandra svůj postoj, nebo je to konec její kariéry jako modelka? (Založil/a: maddean)

#novela
B. B. Calhoun B. B. Calhoun
*??.??.1961

NinadeL
  7. 10. 2014, 2:25
Originální série Ford Supermodels of the World je fikcí z reálného prostředí, což je docela zajímavý žánr. V originále vyšlo dokonce deset knih, zatímco u nás vyšly jen 3 pokračování. The New Me bylo o nesmělé zrzce, Party Girl o té, které potřebovala pořádně spadnout na zadek a hlavní hrdinka Having It All nedokázala ubrat na tempu ani za cenu zdraví. Pasivně už roky přemýšlím o dočtení série v originále.
Veve721
  11. 2. 2016, 16:38
Jako mladší se mi knížka hodně líbila. Škoda, že se dá momentálně velmi špatně sehnat (mají ji v knihovnách a některých antikvariátech, tam ji sehnala já). Další škoda je, že jsou přeloženy jen 3 díly. Určitě to není úplně naivní četba, má tam i trošku poučení... čtivá, ne moc dlouhá, realistická... nevnucuje dobré vlastnosti postavě, aby byla stoprocentně sympatická. Navíc je fajn vidět různé postavy jejíma očima i očima dalších holek.