Almanach tajemna

Almanach tajemna

Reader’s Digest Výběr
ISBN: 80-86196-00-3

Reader’s Digest Výběr 80-86196-00-3 451

Strašidla, čarodějnice, obludy a zázraky - po staletí se lidé snažili přijít na koub množství podivných jevů ve světě kolem nás.
Jak si naši dávní předkové představovali život po smrti?
Dokáže lidský duch skutečně ovládat hmotu?
Navštívili naši planetu mimozemšťané?
Tento almanach vám poskytne přes 500 ilustrovaných příběhů, napětí i zábavu při zkoumání různých záhad od nejranějších domentovaných událostí po dnešek.
Tato jedinečná kniha, jenž vznikla na základě nejnovějších odborných výzkumů, vám nabízí napínavý výlet do temných končin, kde lidský rozum dosud marně hledá vysvětlení. (Založil/a: Amandda)

vladislaus
  12. 10. 2011, 16:42
Je zde spousta hloupých nesmyslů. Ano, pár zajímavostí, zde najdete, ale tato kniha nestojí za přečtení.
PitaPitovic
  23. 5. 2016, 18:48
Knihu jsem dostala, myslím, k patnáctým narozeninám a měla jsem z ní velkou radost. Paranormální jevy a tajemno mne zajímá, takže jsem jí ve své knihovně uvítala. Zatím jsem se příliš nezajímala o pravdivost informací, ale zajímavé věci v ní určitě najdu.