Včelí medvídci: Od jara do zimy

Originální název: Včelí medvídci: Od jara do zimy

Albatros - 2005
ISBN: 80-00-01651-6

Albatros (2005) 80-00-01651-6 106

Pokračování příběhů včelích medvídků Čmeldy a Brumdy. Krátké pohádky doplňuje pět známých písniček P. Skoumala a Z. Svěráka (Založil/a: Foglis)

Ariko
  15. 11. 2014, 17:34
Hezké čtení o hmyzíkách. Bohužel jsme se nedobrali pořádně ke konci, protože jsme se zasekli u Vosy hrnčířky a každý večer jsme museli číst jen tu... Znám jí snad nazpaměť :)
spirlice
  11. 9. 2013, 19:50
Tato dnes kultovní děcká knížka by rozhodně neměla chybět v žádné dětské knihovničce, aby si děti mohly samy číst o podnikavých čmeláčcích, které jejich maminka musí pořád hlídat, aby se jim něco nestalo. Proč? Protože těch vylomenin je opravdu celá fůra. Ale nakonec všechno dobře dopadne a okřídlení rošťáci skončí v bezpečí svých postýlek.

frikulinka81
  25. 10. 2013, 12:11
Krátké, většinou i poučné příběhy včelích medvídků - první kniha, kterou jsem četla mému synovi už v prvních měsících jeho života. Asi ještě ničemu nerozumněl, ale i tak jsme si při čtení užívali chvilku klidu a pohody. ;-)