Snězte tu žábu!

Snězte tu žábu!
Originální název: Eat that frog!

ANAG - 2007
ISBN: 978-80-7263-403-3

ANAG (2007) 978-80-7263-403-3 128

Tato knižní novinka je klíčem k velkému úspěchu, získání si respektu, dobrého postavení a ke šťastnému životu. Přináší zcela nový pohled na efektivní využití času pomocí 21 jednoduchých, ale zaručených metod, které používají úspěšní lidé po celém světě. Kniha vám ukáže cestu, jak skončit s otálením a udělat více důležitých věcí právě dnes. Změňte způsob svého myšlení a dosáhněte tak svých vytoužených cílů. Užíváním metafory \\\\\\\"snězte tu žábu\\\\\\\" učí Brian Tracy své čtenáře, jak se zbavit těch nejnáročnějších úkolů a zorganizovat si svůj čas. Neznamená to však splnit více povinností, ale dělat jen ty správné věci. Pouze ty mohou, podle jednoho z největších amerických expertů v oblasti rozvoje lidského potenciálu a osobní efektivity, přinést více úspěchu, peněz, ale také volného času a tím změnit Váš život k lepšímu - jednou provždy! Knihy Snězte tu žábu! se po světě prodalo více než 500 000 výtisků a tím se zařadila mezi světové bestsellery. Nakladatelství Anag ji nyní vydalo i pro ČR.\\\\r\\\\n (Založil/a: tvmaniak)

TrissRc
  31. 3. 2011, 20:48
Skvělá kniha, částečně mi změnila život. Na rozdíl od jiných knih zaměřených na osobnostní rozvoj, které se mnou ani nehnuly :). Napsala jsem svoji esej do filozofie a ještě s potěšením :). Doporučuji, není divu, že je to takový bestseller...
Victoria
  1. 12. 2014, 19:03
Jéjda, to se nedalo. Absolutně nezajímavé. Přečetla jsem si potom už jen seznam na konci knihy a věděla jsem vše, co kniha chtěla říci. Díky už nikdy.
Svijanuša
  17. 5. 2013, 23:29
Kniha, která radí, jak co nejlépe využít svůj čas. Tak si přečtěte jen souhrn 21 rad na konci knihy, ušetříte spoustu času, protože každá kapitola je zbytečně natahovaná a stále se v ní jen dokola opakují jedny a ty samé věty.
Arni
  24. 1. 2012, 16:35
Jen velmi málo pozitivních myšlenek jsem z této knihy zachytil. Všechno vypadalo dobře, dokud se na každé stránce nezačala používat ta obyčejná věta z názvu knihy, která se rychle měnila v nechutnou a rozkazovací. Udělejte to!! Udělejte zase tamto!! Jeďte na sto procent, nezastavujte se a úspěch se brzy dostaví! A co je to vlastně ten úspěch? Bojím se, že většina z nás si pod tímto slovem představuje jen peníze a kariéru. Autor nás násilně pobízí k tomu, abychom vždy začínali s těmi nejsložitějšímy úkoly a já s ním souhlasím, ale nikdy se nezmínil, že také lze dělat to co nás prostě a jednoduše baví. Slovo kreativita nahrazuje produktivitou. Život rozděluje na pracovní a osobní. Já nechci žít dva životy, žiju jenom jednou a mám jen jeden život! Je to jen honba za tím falešným uspokojením v podobě peněz a čím více jich je, tím jsme na sebe pyšnější. To naše budování kariéry nás nutí k nezdravé soupeřivosti, nepřátelství a ztrácíme tak spousty blízkých lidí.
Představuji si život bez peněz. Jaké by to asi bylo? Tato kniha a jí podobné by tak nikdy nemusely být napsány. Ale to je utopie.
dupa
  20. 11. 2011, 22:50
Tak tuhle knihu jsem si zamilovala!!! Myslím, že by si ji měli přečíst všichni mladí lidé i ti, kteří říkají, že nemají problém s časem, protože je to lež. Úplně jednoduchá, srozumitelná, krátká knížka (cca 130stránek)...