Jmenuju se OZZY

Jmenuju se OZZY

Nakladatelství Lidové noviny - 2011

Nakladatelství Lidové noviny (2011)

Otevřená zpověď jednoho z nejznámějších, ale také z nejkontroverznějších rockových zpěváků současnosti. Se skupinou Black Sabbath a posléze jako sólový umělec získal za svou tvorbu bezpočet významných ocenění (Grammy 1993, 2000) a na celém světě prodal přes sto milionů hudebních nosičů. (Založil/a: slide)

#hudba
Ozzy Osbourne Ozzy Osbourne
*03.12.1948

Henry Morgan
  3. 5. 2011, 18:02
No .... autobiografie....je to poměrně slangově napsané :-)
ale super. Bez příkras a sprostě. Potěšilo mě, že jsou zde popsány mnohé profláklé i méně profláklé osudové okamžiky z jiného pohledu, ale dokonce i ty neznámé.
maco
  22. 3. 2016, 8:23
výborná kniha psaná velmi lidově a bez příkras. Velmi silný životní příběh. Moc se mi líbila. Divím se po tom co ten člověk má za sebou, že ještě žije.
problemchild
  19. 1. 2016, 7:56
Vážně super biografie o zpěvákovi kapely Black Sabbath Ozzy Osbourne, kde se fanoušek doví úplně vše a bez příkras. Často jsem se válel smíchy, protože zažít takový život resp. být po tomto všem ještě naživu, je vážně zázrak.
Arni
  18. 4. 2012, 19:32
Otec Heavy metalu Ozzy Osbourne do Vás bude bez servítek sypat ty nejšílenější příhody z jeho života, při kterých si samozřejmě budete pokládat tu otázku, jak je vůbec možné, že to přežil. Kniha začíná pěkně svižně Ozzyho dětstvím, dospíváním a potom pokračuje k prvnímu seznámení s budoucími členy Black Sabbath až do zpěvákova odchodu z kapely. Druhá kapitola je věnována sólové dráze. Chvílema mě při čtení popadaly takové záchvaty smíchu, že jsem nemohl pokračovat. Povinnost pro fanoušky!!