V dobrém i ve zlém

V dobrém i ve zlém

Podtitul: Jak jsem se smířila s manželstvím

Originální název: Committed
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Jota - 2011
ISBN: 978-80-7217-819-3

Jota (2011) 978-80-7217-819-3 295

Kniha je neodolatelným romantickým příběhem i moudrou četbou pro všechny a je úplně jedno, jste-li svobodní, rozvedení, manželství jako instituci odmítáte, nebo se naopak v dohledné době pod čepec/do chomoutu chystáte (Založil/a: slide)

b.w.
  25. 11. 2014, 15:55
Jsem zklamána, je mi jasné, že pokračování nikdy není tak dobré, jako první díl, ale tohle je doopravdy zoufalá nuda... :-( Škoda, škoda škoda!
mischana
  29. 5. 2016, 12:55
Kniha je poměrně důkladnou analýzou manželství a jeho pojetí v různých kulturách a to vše na pozadí osobního příběhu Gilbertové. Pokud se rozhodujete stejně jako ona, zda je manželství pro vás to pravé, tak to pro vás může být zajímavé. Ale oproti jejím ostatním knihám mi přišla šitá horkou jehlou.
panta rhei
  1. 4. 2012, 9:08
S knizkama teto autorky je to takove, ze mam pocit, jako bych si s kamoskou vykladala u kafe - povi mi neco o sebe, co je u ni noveho, co je noveho v rodine a u pratel a znamych, co se tamhle nekde-neco-od-nekoho dozvedela, primo i neprimo se zepta na muj nazor, a takhle utece sto i vc stranek a najednou je konec. A loucime se s prijemnym pocitem, o neco malinko (mozna, ze ne zrovna podstatnych a k zivotu potrebnych informaci) bohatsi a s "jo, priste se klidne sejdem zas a budu se tesit! A doufam, ze se budes mit dobre."
Relaxacni ctivo.