Rodinný dům ze všech stran

Rodinný dům ze všech stran
Originální název: Rodinný dům ze všech stran

Grada - 2011
ISBN: 978-80-247-3607-5

Grada (2011) 978-80-247-3607-5 221

Autor přináší populární formou základní informace o výstavbě rodinného domu, přitom čtenáře nezahlcuje čísly a paragrafy. Celkovou čtivost podpoří i barevné žánrové ilustrace a fotografie cca 15 - 25 zdařilých rodinných domů soudobé produkce a rovněž několik fotografií domů nepodařených pro ilustraci principů v jednotlivých kapitolách popisovaných. Kapitoly se zabývají jednotlivými aspekty výstavby rodinného domku - od výběru parcely, problematiky domu na svahu, smysluplně fungující dispozice, barevné řešení stavby a aspekty vzájemného soužití (skupinové bydlení, soužití generací, sousedské vztahy) a aspekty výběru architekta (jak poznat dobrého architekta, ceny prací, úskalí stavebního zákona) a stavební firmy atd. (Založil/a: slide)

jamalka
  16. 1. 2014, 18:32
Příjemné čtení, ale informační přínos téměř nulový, navíc se autor v jednotlivých kapitolích dosti opakuje. Velmi obecné.
j.pyr
  25. 9. 2014, 12:23
Četl jsem to po té co by mě byly informace k užitku. Vtipně a trefně popsaní postřehy z oboru, velice dobře se to čte. doporučuji.