Legendy o Lone Wolfovi 2: Temno přichází

Legendy o Lone Wolfovi 2: Temno přichází Originální název: The Dark Door Opens

AFSF - 1995
ISBN: 80-85390-36-1

AFSF (1995) 80-85390-36-1 266

Rytíři řádu Kai podlehli ničivému útoku Temného pána Zagarny, vedenému proti jejich klášteru. Strašlivý masakr přežil pouze jediný mladík - Silent Wolf. Rozhodne se pomstít smrt svých druhů. Kouzelnický učeň Banedon a tajemná bytost Alyss jsou jeho jedinými pomocníky.
Silent Wolf se vydá na zoufalou cestu plnou nástrah do hlavního města, aby varoval krále Ulnara před hrozícím nebezpečím sil Temnoty. (Založil/a: tequilaking)

rahzul
  25. 5. 2013, 22:49
Jako malý jsem tuhle knížku dostal od babičky pod stromeček a ta, aniž by to byla tušila, předurčila můj kladný vztah k fantasy literatuře. Díky babi! :)
Solvi
  14. 1. 2016, 15:28
Druhý díl Legend o Lone Wolfovi. Krásné a rozvedené popisy Darklandu a putování novice řádu Kai Lone Wolfa (nezkušeného, ale pomstychtivého). Spíše než schopnostmi překonává překážky svou vůlí. Dosáhne hlavního města Summerlundu Holmgardu, kde se setká se samotným králem Ulnarem. Dostává úkol, který má zachránit celou zemi, celý svět a celý vesmír. Podstatně lepší než první díl.