Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Legendy o Lone Wolfovi 3: Meč Slunce

83%
4 16
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Legendy o Lone Wolfovi 3: Meč Slunce Originální název: The Sword of the Sun

Nejnovější vydání:
AFSF - 1996
ISBN: 80-85390-34-5
Počet stránek: 336
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 2x v oblíbených
v přečtených 25x v přečtených
v knihovně 15x v knihovně
k přečtení 1x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 1x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
AFSF (1996) 80-85390-34-5 336

V celém Sommerlundu zuří válka a armády Temného pána Zagarny se neustále přibližují k hlavnímu městu, Holmgardu. V této černé chvíli může před děsivou hrozbou Sommerlund zachránit jen jediná věc: síla Sommerswerdu - Meče Slunce.
Lone Wolf, poslední rytíř z řádu Kai, je králem Ulnarem vyslán, aby z Durenoru tuto magickou zbraň přinesl. Avšak může doufat, že splní své poslání a zachrání vlast, když ho agenti Temnot pronásledují všude, kam se hne? (Založil/a: tequilaking)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Solvi
100% 100% 100% 100% 100%
  14. 1. 2016, 15:29
Obsahuje spoiler spoiler Třetí a nejzajímavější díl Legend o Lone Wolfovi. Zkušený mladík se dostává do sporu hned v přístavišti, kde je málem zabit několika námořníky. Loď která ho má dopravit do Durenoru je napadena Krany a Giaky a on zázrakem ztroskotá nedaleko přístavu Ragadorn. Toto město je plné vyvrhelů, vrahů a zlodějů. Díky jedné spřízněné duši má peníze na dostavník, kterým se společně s několika cestujícími dostává až k hranicím Durenoru. Jeden ze spolucestujících však poškodil vůz a způsobil nehodu. Poté se Lona Wolfa ještě pokusil otrávit. Nakonec mladík zjistí, že najatým vrahem je někdo, u koho by to čekal nejméně. Temný pán už na něj poslal i nebezpečnější zabijáky – tzv. Helgasty (téměř nesmrtelné tvory, kteří dokážou měnit podobu). I před těmi se mu povede dostat do města, pomocí malých koboldovito-krysovitých stvoření. Získává Summerswerd – jedinou zbraň, která je schopná zabít Temné pány a také Helghasty. S durenorským loďstvem jsou přepadeni nemrtvými piráty, ale za cenu velkých ztrát přesto zvítězí. Po vylodění je Holmgard téměř dobit, ale Lone Wolf se vrátil přeci jenom včas. Pro fanoušky gamebooků o Lone Wolfovi jsou tyto legendy téměř povinným melancholickým počtením a především třetí díl potěší každého, kdo má rád čistokrevnou fantasy.