Počkej si na loňský rok

Počkej si na loňský rok Originální název: Now Wait for Last Year

Argo - 2004
ISBN: 80-7203-622-X

Argo (2004) 80-7203-622-X 216

Dickovy příběhy jsou zpravidla rafinovanou montáží subjektivních realit jednotlivých postav a nenápadně naznačují, že "duševní choroba" zůstává v různé míře existenční součástí reality každého člověka. Podobný problém má i lékař, dr. Eric Sweetscent, hrdina tohoto Dickova podivuhodného románu. Vždyť planeta, na níž žije, se zmítá v nekonečné válce, a navíc jeho žena je závislá na droze, která přenáší své uživatele do budoucnosti či minulosti. Navíc na osudu Sweetscentova nového pacienta závisí osud celé zeměkoule. (Založil/a: Tanmut)

Balu
  7. 10. 2012, 21:18
Meziplanetární válkou zmožená Země, která se přidala na špatnou stranu válečného konfliktu dvou ras - stává se tak terčem jednak nepřátel a jednak spojenců, kteří si nejsou jistí její loajalitou. Mezi tím vším se pohybuje dr. Sweetscent, životem unavený člověk, který díky droze JJ-180, která mu umožňuje cestovat v čase, chytá "druhý dech".
Doporučuji.
sharky95
  7. 12. 2011, 16:12
Dobře se to čte i přes pomalejší rozjezd. Mohlo to být 5*, ale konec mě zklamal. Přišlo mi to takové jako kdyby useknuté a chybělo nějaké zadostiučinění