Velká kniha strachu

Velká kniha strachu Originální název: Velká kniha strachu

Albatros - 2006
ISBN: 80-00-01855-1

Albatros (2006) 80-00-01855-1 129

Strašidelné příběhy, při jejichž čtení naskakuje husí kůže lákaly a lákají autory od nepaměti. A čtenáři je s velikou oblibou hltají ve volných chvílích. Proto vznikl i sborník Velká kniha o strachu, ve kterém najdete převyprávěné klasické hrůzostrašné příběhy slavných spisovatelů (Frankenstein, Dracula, Jáma a kyvadlo, Carmilla, Vánoční koleda, Pes baskervillský). Vznikla tak knížka pro všechny, kdo se rádi bojí. Pro čtenáře od 9 let. (Založil/a: Silveriana)

Veronika Bohatá Veronika Bohatá

teola
  24. 4. 2011, 12:07
Moje první seznámení s klasickými díly hororu. Byla jsem tehdy docela ještě malá, kartička do knihovny zářila novotou :-) Pamatuji si, že nejvíce mě zaujala Jáma a kyvadlo.
Shax
  28. 10. 2011, 23:58
Bojím se ráda. Tahle knížka mi mou masochistickou potřebu bát se splnila. Hlavně Carmilla...Jejej, nostalgie.
Pafoid
  1. 10. 2013, 12:39
Chci pochválit autorku. Vybrané povídky jsou pro mě opravdu silná sestava hororové klasiky a zpřístupnit "dětem" i méně známé autory (příklad Carmilly a Věci na prahu)je podle mě super snaha.