The Black Book : Kniha života

The Black Book : Kniha života Originální název: The Black Book

ANAG - 2010
ISBN: 978-80-7263-595-5

ANAG (2010) 978-80-7263-595-5 224

Hledáte odpovědi, kdo vlastně jsme a proč jsme na tomto světě? Chtějte poznat tajemství sepsané v The Black Book - Knize života… Zvykli jsme si na to, že o světě tak, jak ho známe, nemusíme přemýšlet. Přijímáme tvrzení, která nám ostatní předkládají, za svá, aniž bychom bádali nad tím, zda tomu tak opravdu je. Díky vědeckým důkazům, teoriím a vysvětlením uvedeným v této knize budete moci pohlédnout na svět ze zcela odlišného hlediska. Pozastavíte se nad tím, zda opravdu platí, že materiální svět existuje sám o sobě a zda hmota tak, jak ji vnímáme, takovou ve skutečnosti je. Po přečtení The Black Book - Knihy života pochopíte, proč je možné utvářet si svůj život podle vlastních představ, proč jsme na tomto světě a jaký je smysl naší existence. Autor vyvrací mnoho paradoxů logického myšlení a pobízí vás vystoupit ze standardního schématu a pohlédnout na věci jinak. Nestandardní je i podoba knihy. Limitovaná edice tištěná bílým písmem na černém papíře by proto neměla chybět žádnému sběrateli. Jedinečnost knihy pozvedá i fakt, že v současné době probíhá jednání o nominaci Knihy života na Nobelovu cenu za literaturu. (Založil/a: Silveriana)