Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Madonna

80%
4 4
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Madonna
Autor:
Originální název: Madonna

Nejnovější vydání:
Columbus - 2003
ISBN: 80-7249-109-1
Počet stránek: 344
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Columbus (2003) 80-7249-109-1 344

Madonna jedna z nejpozoruhodnějších žen současnosti, popkulturní chameleon se schopností neomylně se udržet na absolutním vrcholu, je neoddiskuvatelnou královnou populární hudby a pro mnohé nejvýznamnější ženou zábavního průmyslu posledních dvou desetiletí.
Autor této knihy Andrew Morton, skvěle informovaný kronikář osobností současnosti, napsal světoznámé bestsellery o Dianě, princezně z Walesu, Monice Lewinské či Victorii a Davidu Beckhamových. Jeho nová biografie je založena nejen na rozsáhlém výzkumu, jenž mu umožnil vysledovat Madonninu cestu k dnešní slávě, ale také na rozhovorech s lidmi z Madonnina bezprostředního okolí - mnozí z nich dosud nepromluvili -, díky čemuž mohl postupně oddělovat pravdu od mýtu. Dokonce objevil i Madonniny dávno ztracené pásky, včetně jejích prvních nahrávek, které se na veřejnosti neobjevili plných 20 let.
Andrew Morton je schopen dojít k překvapivým odhalením, mezi nimiž jsou např. pravdivý popis Madonnina rodinného zázemí, události v pozadí brutálního útoku, jenž změnil její pohled na sex a muže, jej vztahy s Michaelem Jacksonem, Princem, Johnem F. Kennedym mladším, Vanillou Ice a ostatními rockovými a hollywoodskými hvězdami, záhadný muž, kterého si chtěl vzít, a nejčernější dny jej kariéry, kdy vyhrožovala, že showbyznys opustí.
Především se mu podařilo ozřejmit, co dodává sílu fenoménu jménem Madonna, a úspěšný byl i ve svém zkoumání, zda tvář, kterou nám dnes ukazuje, patří ženě osobně i profesně spokojené, nebo ženě, jež stále ještě hledá dokonalejší Madonnu.
S více než 65 ojedinělými a senzačními fotografiemi, z nichž mnohé jsou knižně publikovány poprvé, ukazuje tato vzrušujíci biografie Madonnu ve zcela novém světle. (Založil/a: AndyRamos)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace