Jak využít životních změn

Jak využít životních změn

Portál - 2000
ISBN: 9788071784210

Portál (2000) 9788071784210 96

Klíč k zachování vnitřní rovnováhy v proměnách života.\r\nJedním z důsledků stále rychlejšího životního tempa je i to, že musíme čelit častým změnám ve svém okolí i v životě. Každá velká změna nebo otřes vnáší do našeho života nerovnováhu a bere nám půdu pod nohama. Životně důležitou se tak stává schopnost adaptace. Negativní změny se mohou týkat našeho zdraví (vážné nemoci a úrazy) nebo sociální situace (rozvod, ztráta zaměstnání, finanční problémy). Přehledná příručka Jak využít životních změn zdůrazňuje důležitost poznání sebe samého a svých schopností pro překonávání nepříznivých životních situací. Člověk, který pozná sám sebe, své schopnosti a meze, dokáže zvládat problémy související se změnami a s přizpůsobením, a může změn dokonce pozitivně využít. Z testů uvedených v každé kapitole o sobě čtenář získá další informace a v textu najde i doporučení, na co by se měl v určitých situacích zaměřit. Publikace je určena všem, kde nechtějí být zaskočeni nejrůznějšími negativními změnami ve svém životě. (Založil/a: tucnacky.obcan)