(Bude) vaše dítě vrah?

(Bude) vaše dítě vrah? Originální název: (Bude) vaše dítě vrah?

Mladá fronta - 2010
ISBN: 980-80-204-2223-1

Mladá fronta (2010) 980-80-204-2223-1 220

Publicista, scénárista a režisér Cyril Valšík se ve své knize pokouší najít odpověď na otázku, jak se z normálního obyčejného dítěte, kluka či holky, může stát vrah. V knize sledujeme osudy několika mladých lidí, kteří se zdánlivě bez motivu uchylují k zabíjení svých blízkých i cizích lidí. (Založil/a: Foglis)

Cyril Valšík Cyril Valšík
*10.09.1939

Weetr
  17. 11. 2012, 19:10
Trochu drsná knížka, vystihuje také drsnost dané doby. Autor vás dokáže donutit přemýšlet nad určitými věcmi, které vás nenechají v klidu a začne vám to v hlavě šrotovat, kdo je vlastně za vše vinen. Opravdu je to ten vrah? Anebo spouštěč všeho hrozného může být započat už v raném dětství? Na tyto otázky jsem si uměla odpovědět po přečtení této zdárně napsané knihy!
lasye
  24. 7. 2011, 11:48
Dororučuji, zajímavě napsaná, nemohla jsem se odtrhnout. Člověka přinutí zamyslet se nad tímto tématem. Věci nejsou jen černé a bílé, mladý vrah je v podstatě obětí dnešní společnosti a jejího systému..