Originální název: If tomorrow comes

Alpress - 1997
ISBN: 80-7218-058-4

Alpress (1997) 80-7218-058-4 333
Knižní klub (1993) 80-85634-46-5 333

Kriminální román s psychologickými prvky vypráví příběh mladé inteligentní ženy, jejíž budoucnost se v jediném okamžiku ocitne v troskách.

Před sňatkem se dozví o matčině sebevraždě, k níž jí dohnal podvodník, podporovaný místním mafiánským kmotrem. Dívka chce matku pomstít, je však zatčena a odsouzena a z vězení se dostane jen souhrou náhod. Všechny energii věnuje pomstě a postupně zničí všechny, kteří se podíleli na zkáze jejího života. Stále hlouběji zachází za hranice zákona a posléze se jí dobrodružný život začíná líbit. Jediný, kdo jí může odhalit, je vyšetřovatel pojišťovny, který ji sleduje z osobních důvodů a pro něhož je její dopadení prestižní záležitostí. (Založil/a: Jitka Lacinová)

maurarita
  24. 9. 2016, 12:21
Krásný kriminální román s psychologickými prvky kdy se hlavní hrdince náhle ocitne život v troskách .
hanci.hp
  3. 3. 2016, 21:35
Ideální četba na dovolenou. Někdy jsem až žasla, jakých kousků je hlavní hrdinka schopná, ale brzy jsem už autora dokázala odhadnout a konec byl docela předvídatelný. Ale rozhodně to za přečtení stálo.
jasta
  21. 8. 2012, 16:32
Moje druhá kniha od Sheldona a stejně dobrá jako ta první. Nevím proč, ale na začátku čtení se mě vybavilo Vykoupení z věznice Shawshank. Tracyna touha po pomstě mě zase připoměla Edmonda Dantese. Souhrou okolností se z ní pak ale stal někdo, kým být původně nechtěla a dokonce v tom našla zalíbení. Při do detailu promyšlených a těžko uvěřitelných akcích, které vlastně nikomu poctivému neublížily jsem se bavila a musela jí fandit. Výborně a poutavě napsané.
Jitka Lacinová
  5. 4. 2011, 8:56
Napínavá kniha vhodná na dovolenou. První třetinu jsem přečetla jedním dechem. Přesto to není knížka, na kterou bych si po pár týdnech vzpomněla.