Teplé škvarky

Teplé škvarky

Druhé město - 2007
ISBN: 978-80-7227-263-1

Druhé město (2007) 978-80-7227-263-1 204

Zmizel záznam, pokazil se počítač. Ale nezoufám, protože si nepamatuju mnohem delší časové úseky, například roky, o kterých nevím, že bych vůbec existoval. Jak vypadá všední den či víkend brněnského performera, hudebníka, výtvarníka a recesisty Mariana Pally? To odhalí deníkové záznamy, jež si autor pořizoval s udivující pravidelností během celého jednoho roku a jež z počítače nezmizely. Pallův naivistický až inzitní jazyk provází jeho minimalistické ilustrace. (Založil/a: s-reader)

s-reader
  14. 4. 2011, 9:53
Při představě množství vypitého nekvalitního vína začne člověka virtuální kocovinou třeštit hlava. Ale čeho je moc, toho je příliš a jednotvárnost Pallova "deníku" člověka ubíjí. Ale je potřeba pohlédnout pravdě do očí a přiznat si, že život skutečně jednotvárný je.
dereti
  25. 8. 2011, 21:00
celou knížku jsem si říkala, že takový způsob života je naprosto šílený ...ale proč ne?(šílenost mam docela ráda takže mě napadaly různé variace). Celý dopoledne ležet v posteli, koukat na To je vražda napsala (i když já bych to nahradila Colombem nebo Julii Lescautovou), pít víno (to bych neměnila) a kouřit cigarety (ty bych eliminovala úplně) nebo "mladou selku". Občas jít na procházku do hospody (já končím v čajovně nebo v kavárně), čas od času zajít do práce (hmm...pracovat na FaVU by se mi líbilo... nezní to vůbec špatně :D :D :D