Kamarádky

Kamarádky

Víkend - 2011

Víkend (2011)

Nejlepší kamarádce se můžete svěřit úplně se vším a sdílet s ní... no, téměř všechno. Jenom muže ne. Proto je bývalá kamarádka Antje pro rozvedenou Christinu něco jako červený šátek pro býka. Také od té doby nemá vůči ženám právě srdce na dlani. Kamarádka Ruth je přesto přesvědčená, že není možné, aby Christine po jediné špatné zkušenosti ztratila víru v hluboké přátelství mezi ženami! Rozhodne se, že tuto myšlenku jí vyžene z hlavy a vyloží přítelkyním svůj plán: co kdyby vypátraly všechny dřívější Christininy kamarádky a pozvaly je na její čtyřiačtyřicáté narozeniny? Christine, která o párty s překvapením nic neví, má zatím úplně jiné starosti... (Založil/a: slide)

Dora Heldt Dora Heldt
*1961

Kate.K.
  30. 7. 2015, 17:40
1. díl se mě četl snadno rychle a plynule. Druhý díl má také zajimavé zápletky, ale na múj vkus, tam až moc řeší, spíše hrotí tu nejlepši kamarádku hlavní hrdinky. Navíce, když to dostala, jako rubriku do novin. Ale jinak velice přijemná kniha, :) na cesty ideální. Bylo by vhodné si prvně přečíst 1. díl, ačkoli souhlasím, že jde o volné pokračování. Myslím si však, že čtenář dostane jiný pohled na problémy a zápletky v 2. díle, když zjistí, jak a čím si prošla.
Michellita
  4. 2. 2013, 8:50
Jedná se o volné pokračování knihy Domilováno. Kniha je čtivě napsaná, je to spíš pěkných 3,5*. I když Domilováno se mi líbilo podstatně víc.