Domilováno

Domilováno

Víkend - 2009
ISBN: 978-80-7222-583-5

Víkend (2009) 978-80-7222-583-5 237

Když vás téměř ve čtyřiceti letech a po desetiletém manželství muž najednou po telefonu opustí, zatímco vy právě v pohodě sledujete v televizi Hugha Granta, jak uhání svou životní lásku, je to šok. Přesně ten jednoho krásného večera utrpěla i Christina. Bohudíky jsou okamžitě na místě sestry a kamarádky, a jako první naordinují odstěhování ze společného domu. Jenže to nestačí, aby měl člověk život zase pevně v rukách. (Založil/a: slide)

Dora Heldt Dora Heldt
*1961

Kate.K.
  30. 7. 2015, 17:36
Člověk se ihned vcítí do hlavní hrdinky a je zatažen do každodenních problémů ženy. Proč se mi má jediná přitelkyně vyhýbá? A ouha. Ona má poměr s mým mužem. A tím vše začiná, rozvodové řízení, manžel, který přilézá. Skvělá knížka, když se chcete odreagovat, uvolnit nebk jen tak vypnout. Mnohdy se musíme smát, jindy s ní soucítíme a říkáme si, proč znovu opakuje tu chybu. Naštestí má úžasnou sestru.

Super čtení ! ;)