100 nábojů: Rozčtvrcený zítřek

100 nábojů: Rozčtvrcený zítřek Originální název: 100 Bullets: A Foregone Tomorrow

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-887-6

BB art (2011) 978-80-7381-887-6 264

Komu může člověk věřit?
V potemnělých uličkách na periférii najdete jedinou odpověď:
Nikomu.

Čtvrtý díl populární série Briana Azzarella a Eduarda Rissa nás zavádí zrovna do těchto temných uliček, kde na periférii společnosti přežívají jejich mnohdy zoufalí, ale vždy nebezpeční obyvatelé. Seznámíme se s opravdu reprezentativním vzorkem zdejší populace – od pašeráků a drogových dealerů až po ta nejvyšší patra moci. Dozvíme se více o historii tajného spolku známého jen jako Trust, o tom, kterých třináct rodin jej tvoří a jak se v něm dělí o moc, o tom, kdo byli a jsou Minutemeni a jak se na jejich činnosti podíleli agent Graves a pan Shepherd, a poznáme i několik nových majitelů kufříku s jednou pistolí a stovkou nevystopovatelných nábojů. V tomto světě není jasné, kdo je s kým a kdo koho řídí, jisté je jen jedno – právě to, o čem nevíte, vám může nejvíce ublížit. (Založil/a: matrosh)