Svět na kolech

Classic - 1997
ISBN: 80-86139-06-9

Classic (1997) 80-86139-06-9 178
United Fans (1997) 80-86129-09-8 178

Jednou za čtyři roky naloží obyvatelé zemědělské planety Beta Auriga G3 své jediné město na gigantické přepravníky a vydají se na nebezpečnou cestu na druhou polokouli. Jenže tentokrát je všechno jinak, než kdykoli předtím – rakety ze Země s průmyslovými dodávkami nepřiletěly a cestu konvoje bude organizovat politický exulant Jan Kulodzik. (Založil/a: Tanmut)

HELLBOY-DB
  18. 7. 2015, 23:12
Po vydařeném prvním díle jsem čekal v tomto pokračování, co se týká děje, něco zhruba na stejný způsob, ale toho jsem se nedočkal, jelikož propojení s první částí se ukáže spíš až na konci a do té doby je tahounem děje přesun farmářů na druhou polokouli planety, který se zkomplikuje tím, že sebou musí nečekaně vzít i úrodu. Vůči první části je tento přesun, co se týká toho jak příběh dokáže zaujmout a bavit celkem slabota, kterou ale částečně zachraňuje svižné tempo. Další věc, co mě zklamala, je nepřeložený závěrečný díl této trilogie. ===60%