Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Experiment Pchá

80%
4 3
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Experiment Pchá
Autor:


Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka

Anotace: Zapomeňte na bláznvé čaroděje a dvouhlavé mimozemšťany.Lidstvo se blíží záhubě a na planetě Pchá by rádi věděli proč.
Ne že by je to nějak zvlášť zajímalo.Prostě se na tom usnesla komise a požehnal to Velký Fatum...
Nezbývá tedy nic jiného, než aby Velký Ptopto hodil kostkou a Experiment může začít.Ať vám při četbě rezonuje čtverohrbí!

Humorná sci-fi je variací na klasické téma ovlivňování osudu lidstva mimozemšťany. V tomto případě poslové z vyvinuté planety Pchá přemluví čtyři průměrné středoevropany k experimentu, ve kterém mají najít ztracenou schopnost "rezonance", která byla vlastností lidstva v primitivní formě a kterou vývojem ztratilo. Při tomto experimentu se poslové i pozemšťané dostávají v různých časoprostorových rovinách do absurdních, svízelných, ale vždy humorných situací. Druhou rovinu knihy tvoří satirický popis života na Pchá v mnohém připomínající svou byrokratickou stránkou život na Zemi. (Založil/a: Dragosani)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

MM1979
100% 100% 100% 100% 100%
  17. 11. 2016, 7:10
Tuto knihu jsem objevil náhodou v levných knihách, zaujala mě barevná obálka a humorné fantazy či scifi mám rád, tak jsem si říkal, že za devatenáct korun na cestu metrem dobré. Jak jsem byl mile překvapen! Prostě povedená humorná sci-fi, která je variací na téma ovlivňování osudu lidstva mimozemšťany. Po pravdě je to již delší dobu, co jsem knihu četl, ale až splním seznam nepřečteného, tak se k ní rád vrátím. Někdy prostě anotace a nulová reklama zabije povedený počin a nejdete v levných knihách úplný skvost, co v zahraničí slavil úspěch, ale tady ho čtenáři nezaregistrovali... Osobně má takové zkušenosti dvě. Experiment Pchá za 19,- a Putování Měsíčního stínu za 39,- .-)