Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Mass Effect: Odveta

81%
4 35
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Mass Effect: Odveta Originální název: Mass Effect: Retribution
Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Nejnovější vydání:
Fantom Print - 2011
ISBN: 978-80-7398-123-5
Počet stránek: 288
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 6x v oblíbených
v přečtených 51x v přečtených
v knihovně 29x v knihovně
k přečtení 14x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 2x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Fantom Print (2011) 978-80-7398-123-5 288

Lidstvo dosáhlo hvězd a připojilo se k rozsáhlé společnosti mimozemských druhů. Ale za hranicemi prozkoumaného vesmíru číhají Smrťáci, strojová inteligence usilující o vyhlazení všeho živého v galaxii.
Záhadný, vůdce prolidské tajné organizace Cerberus, je jeden z mála, kdo znají pravdu o Smrťácích. Aby zajistil přežití lidské rasy, rozjíždí obludný plán na odhalení silných i slabých stránek nepřítele.
Obludnost tohoto plánu spočívá v tom, že nějakému člověku musí být implantována modifikovaná technologie Smrťáků. Pro své zrůdné experimenty už má Záhadný vybraný i vhodný subjekt – zběhlého operativce Cerberu Paula Graysona, se kterým má nevyřízené účty z minulosti.
Ani Záhadný si však neuvědomuje, že tímto experimentem otevírá Pandořinu skřínku… (Založil/a: Sam100)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Eset
60% 60% 60% 60% 60%
  13. 10. 2015, 12:02
Co to jako bylo, celý díl o Graysonovi? Ne! Nesnáším ho, ten hajzlík dostal co si zasloužil. Ať si ho vezmou smrťáci. Zajímavé, ale bylo sledovat, jak probíhá indoktrinace. Za mě 3 hvězdy, i když jsem koketovala se 2.
Master Chief
100% 100% 100% 100% 100%
  17. 1. 2014, 17:10
Sice jsem nečetl předchozí díly, ale o nějakých věcech z Vzestupu se tam mluvilo, takže mi to bylo trochu jasné. Grayson byl skvělá postava, stejně tak Záhadný, který měl zde dost prostoru, dokonce si i zabojoval. Hlavní role patří Kahlee a Andersonovi, což jsou taky celkem dobré charaktery. Celkově se kniha odehrává po druhém díle. Rozhodně to ale byla výborná kniha a jedna z nejlepších, co jsem kdy přečetl.
TomasF
60% 60% 60% 60% 60%
  28. 4. 2014, 22:28
Třetí díl ze série Mass Efectu. Opět se opakuje to, co mi hroznou měrou vadilo již u předchozího dílu a to jest obrovská provázanost s herními díly. Prostě se jen jakoby mezi řečí dozvíte že, někde, někdo mimochodem největší lidský hrdina (že se o něm jinak v knížce nikdo nezmiňuje a jsou mu věnovány dva řádky? No a? Vždyť jste přeci všichni hráli hru…) udělal to a to a to čímž strčil do kapsy děj všech knížek dohromady, ale oni Vám to popíšou jen tak na dva řádky…Chápu, že primární cílovou skupinou čtenářů mají být právě hráči této série, ale tohle řešení je mi opravdu proti srsti. Pokud ale přehlédnu tento fakt je pro mě 3. díl série dílem zatím nejlepším.
Omega, Aria jako mafiánský boss, Smrťáci (ač je mi tento překlad uchu nelahodící) a proměna subjektu v jejich avatara. Toto a další zapříčinili, že tenhle díl prostě bavil a bavil víc než ty předchozí.
+knížka bavila a dobře se četla
+uspořádání do malých kapitol
+lepší než předchozí díly
-žádná hlubší myšlenka
-nic co by v člověku něco zanechalo a vedlo k nutkání znovu si přečíst.
-ti kdož nehráli herní sérii obrovsky strádají
Dějově jsou knížky poutavé a byl bych i na hodnocení něco přidal, ale prostě nedokážu najít ospravedlní pro to, že se knížky věnují (oproti herní linii) zcela nepodstatným událostem. Knížka lehce povídá o artefaktu. BUM! V herní sérii se z artefaktu stane stroj nejvyspělejší smrtící rasy ve vesmíru a pokusí se zničit citadelu….Jistě.Nic důležitého co by stálo za sepsání knížky…
6/10