Veronika, prostě Nika

Profil (1983) 48-009-83 141
(Založil/a: misnez)

spirlice
  12. 9. 2013, 21:13
Veronika je veselá, živá holčička s velkým osobním kouzlem, jemuž jen málokdo dokáže odolat. Milovnice zvířat, nadaná výřečností, s níž dokáže každou svou nezbednost svést na staršího bratra, má doma i ve škole „zelenou“. V jejím příběhu, který plyne lehce a v humorné poloze, dochází pojednou k dramatickému zlomu. To ve chvíli, kdy Veronika uteče v noci z domova, aby se setkala s neznámým mužem, který jí slíbil malé štěně…
bojovnicka
  19. 7. 2011, 14:17
Dívčí román. Četla jsem jej velmi dávno, ale vzhledem k tomu, že jsem si na knihu vzpomněla, tak mě musela něčím zaujmout :-) Velmi čtivé. Mladé holky neudělají chybu, když sáhnou po této klasice..
Veve721
  26. 9. 2016, 0:32
Příběh o střelené holčičce, i dost poučný, která ve své zálibě o zvířátka zajde tak daleko, že důvěřuje cizímu staršímu muži...co víc dodat, knížka by měla patřit i dnes k povinné četbě, dost dobře a nevtíravě totiž poučuje holčičky o nebezpečnosti důvěry k cizím lidem.