Kecy mýho fotra

Kecy mýho fotra Originální název: Sh*t my dad says

Plus - 2011
ISBN: 978-80-259-0058-1

Plus (2011) 978-80-259-0058-1 149

Kecy mýho fotra nejsou pouhým záznamem svérázných hlášek neméně svérázného vypravěčova otce, ale také zábavným a dojemným vyprávěním o vztahu otce a syna. Kniha Justina Halperna vznikla z twitterového účtu, na němž autor citoval výroky svého otce, zanedlouho po vydání se z ní stal americký bestseller a dnes slaví úspěchy i v podobě populárního televizního sitcomu. (Založil/a: allllllllll)

tresnulka
  21. 10. 2013, 12:20
Čekala jsem od knihy možná trochu více,ale na takové to počtení a zasmání se je parádní:-)Myslím,že spoustě lidem připomene toto povídání jejich vlastní rodiny!:-)
schialli
  26. 5. 2014, 22:37
Doporučovala bych nečíst tohle na jeden zátah, ale pěkně po částech, však to ze sebe Justinův fotr taky nevyklopil najednou... Je to taková ta knížka na čtvrt hoďky ke kafi, když si potřebujete dáchnout a přitom se pobavit, ale nejste teenager, abyste si četli Bravíčko; důchodkyně, abyste z igelitky vytáhli Vlastu nebo Váš metrosexuální kámoš, abyste se pustili do Elle :-).
djarda
  7. 10. 2012, 20:21
Perfektní knížka, která je napsaná "surovým" stylem, který si na nic nehraje. Popisuje vztah otce a syna, jež se na první pohled může zdát povrchní a odměřený, avšak při hlubším pochopení, čtenář pozná pravou hloubku a podstatu jejich vztahu. Kéž by takových knih bylo více.
Rézinka
  30. 4. 2012, 14:07
Knížka plná drsného (vulgárního) humoru, který mi rozhodně nevadil. Naopak, velice jsem se bavila. Zde je pár citací, z kterých si každý jistě udělá obrázek sám.

"O práci na zahradě
'Co děláš s těma hráběma? ... Ne, tohle není hrabání. ... Co? Různý styly hrabání? Ne, je jenom jeden styl a vedle toho je hovnařina. Tipni si, co zrovna děláš.'" :D

"Když mi někdo prožíznul pneumatiky
'Ne, nechoď na policii, sakra. Maj dost práce s vopravdovejma průserama. nechci, aby se dolary z mejch daní používaly na zjištování oho, kterej člověk si o tobě myslí, že jsi kretén.'"

"Když jsem měl pohlídat dům
'Zavolej mi, kdyby hořelo, a nešukej v mojí posteli.'"