Devátý soud

Alpress - 2014
ISBN: 978-80-7466-422-9

Alpress (2014) 978-80-7466-422-9 440
Alpress (2011) 978-80-7362-885-7 304

V garážích nákupního centra dojde ke střelbě a za oběť jí padne mladá žena se svým dítětem. Protože neexistují svědci, může Lindsay Boxerová pracovat jen se vzkazem napsaným červenou rtěnkou na přední sklo auta. Další vražda na sebe nedá dlouho čekat, a než Lindsay najde spojitost mezi oběma případy, přinutí ji vrah, aby dala život v sázku. (Založil/a: spartik)

James Patterson James Patterson
*22.03.1947

Elleyne
  6. 3. 2014, 19:12
Jak už tady někdo píše, knížka je psaná čtivou formou, takže jsem měla přečteno během dvou dnů. A je pravda, že je možná malinko škoda, že je to na úkor hloubky postav. Musím ocenit svižnost děje.
JarKun
  24. 11. 2013, 18:52
Asi jsem spíše fanoušek zapeklitějších příběhů. Na této knize mě toho moc nešokovalo. Ale bylo to čtivé, krátké kapitoly člověka vtrhli do čtení tak, že se kniha před očima míjela jak takové ty rychlé seriály v televizi. Ale je to pak na úkor hlubšího poznání postav. Při závěrečném "setkání" s vrahem však mi po větě "Proč? A proč ne!" běhal mráz po zádech.
koki.veru
  7. 3. 2016, 8:59
Opět nádherná detektivka od tohoto spisovatele, další skvělý díl o Lindsay. Obzvlášť závěr knihy byl velmi napínavý a otevřený konec mě navnadil na další díl. Velmi mě u této série baví krátké kapitoly, což pouze zvyšuje napětí a čtenář musí číst dál a dál.
Pajky
  2. 2. 2016, 16:20
Jedna z těch nejlepších knížek série. Lipstick killer má grády na rozdíl od ostatních, pomocných příběhů a určitě si ho zapamatuju, protože možná nejzajímavější vrah série.
andrii
  21. 6. 2013, 10:39
Atmosferické vypravěčství, překvapivé zvraty, postupné šokující odhalování pravdy. Příběh vás vtáhne do děje, udržuje napětí až do závěrečných řádků. Knížka se čte jedním dechem, nelze od ní odejít.
dolcevita
  19. 8. 2012, 9:54
Tahle knížka se čte sama. Měla jsem ji přečtenou skoro během jednoho dne. Stále jsem byla v napětí, co bude dál.