Scott Pilgrim 2: Proti zbytku světa

Scott Pilgrim 2: Proti zbytku světa Originální název: Scott Pilgrim Versus The World 2

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-861-6

BB art (2011) 978-80-7381-861-6 200

Má Scottův a Ramonin rozvíjející se vztah budoucnost? Nechodí náhodou Scott ještě pořád s Kudlankou Čau? Kdo je Ramonin druhý ďábelský bývalý kluk a co dělá v Torontu? Kdo jsou The Clash At Demonhead a co to hrají za podivný art-punk? Kdo je jejich sexy klávesistka a jaký má vztah ke Scottovi? Proč jsou novou nejoblíbenější kapelou Kudlanky Čau? Souboje! Drama! Odhalená tajemství! Odpovědi na všechny tyto otázky a ještě mnohem víc! To vše vám odhalí…

Jak to dělá? Scott Pilgrim chodí se dvěma holkami najednou. Když je s Kudlankou Čau, má pocit, že může hodit minulost za hlavu a začít znovu. Jakmile je s Ramonou Flowersovou, je připravený vše, co se stalo, přijmout, dospět a posunout se dál. Stejně jako ve všech dospělých vztazích i v tomhle vězí háček – Ramoniných sedm ďábelských bývalých kluků. Objevují se jeden po druhém a Scott s nimi musí bojovat o právo chodit s Ramonou. Co se stane, když se setká Ramona s Kudlankou? A co se stane, když se do toho připlete Scottova bývalá láska? Jak se s tím Scott vypořádá? Kterou dívku si vybere? A proč jen, proč nemůže jeho minulost zůstat minulostí? (Založil/a: Oskar)

Desmond
  4. 2. 2014, 16:13
Druhý díl mě akorát utvrdil v tom, že Scott Pilgrim jde zcela mimo mě. Tímto dílem končím s celou sérií, nemám chuť v ni pokračovat a zabíjet tak čas.