Nirvana

Originální název: Nirvana

Votobia - 1995
ISBN: 80-85885-59-X

Votobia (1995) 80-85885-59-X 414

Biografie Nirvany Come As You Are vznikala za přímé spolupráce jejích členů a autora Michaela Azerrada, který je přispěvatelem časopisu Rolling Stone. Její vydání v roce 1993 vzbudilo obrovský ohlas. Obsahuje rozhovory s Kurtem Cobainem, Chrisem Novoselicem a Davem Grohlem, rozbory písní jejich tří studiových alb a nepublikované fotografie. České vydání je aktuálně doplněno o kapitolu, k jejímuž napsání autora podnítila Cobainova smrt. (Založil/a: aknamor)

#hudba  #rock  #grunge

moonchild
  21. 8. 2013, 17:48
K Nirvaně mně dostali kamarádi ze základky kteří hráli v grungové kapele.Kapelu jsem zbožnovala a stále zbožnuji.Tato kniha nesměla v mé knihovně chybět.Hned jsem jí měla přelouskanou.Je fakt vinikající.
NIPPON
  13. 9. 2012, 22:34
No jo. Konec základky, walkman Aiwa půjčený od kamaráda, kazety x-krát přehrávané, ale hlavně že hrály. Od nejznámějších alb až po raritní písně jsem měl vše naposloucháno nespočetněkrát. Pak jsem si koupil tuto knížku a několikrát jsem ji přečetl. Dál jsem ji půjčil kamarádům a zpátky se mi vrátila knížka s odřeným hřbetem, špinavými stránkami a vůbec byla celá nějaká pomuchlaná. A z toho jsem měl radost. To byl ten pravý grunge :)
PinPrick
  23. 1. 2010, 1:27
V době, kdy jsem ještě nevlastnil internet, byla Come As You Are nejlepší zdroj informací o legendárním hudebním tělěsu z Aberdeenu.