Zrození temnoty

Originální název: When Darkness Comes

Levné knihy KMa - 2011
ISBN: 978-80-7309-923-7

Levné knihy KMa (2011) 978-80-7309-923-7 360

Pro Abby Barlowovou to byl pěkně mizerný den. Během pouhých několika hodin zvládla přežít ničivý výbuch, viděla zemřít svou zaměstnavatelku, měla znepokojivý sen a nyní se ocitla v pochybném chicagském hotelu s nadpozemským Dantem, ze kterého se vyklube sexy upír, po kterém sice touží, ale zároveň jí nahání hrůzu. Nevypočitatelná kola osudu se dávají do pohybu: Dante s Abby jsou vrženi do věčné bitvy mezi dobrem a zlem... A zároveň běží zdánlivě zoufalý souboj s časem o jejich lásku... (Založil/a: petuushkaaa)

Lucianna
  14. 2. 2015, 12:12
Nevím jestli mám být silně znechucená nebo prostě tím opovrhovat či ignorovat. Říká se: Nesuď knihu podle obalu. Jenža já prostě musim! Na obalech knih si prostě zakladám své názory. (Teda ne furt.) Obalka teto knihy se mi vůbec nelíbila a příběh taky za moc nestál. Abby ze sebe dělala chudinku při každé příležitosti a Dante byl jak zamilované šťeně. Pod slovem "upír-vampír" si já představím krvelačnou sviňi a ne po románku prahnoucího blbečka. Nepřipadalo mi, že čtu příběh napsaný dospělou ženou nýbrž něco, co slátal nějaký puberťák, když se nudil. Nechci byt kritická, ale u této knihy to prostě jinak nejde a s dalšími díly se loučim.
Lucy Sisk
  8. 3. 2014, 14:34
Abbyina povaha mě pobavila, protože ta její sarkastická a cynická část je osvěžující. Sérii jsem tímhle dílem nezačala, ale to vůbec nevadí.
trynitrix
  21. 2. 2013, 9:59
Mam celou serii teď teda jsem začala prvním dílem asi takhle kdybych to četla před rokem možná by mě to nadchlo o něco více a za tu dobu jsem přečetla spousta podobných knih takže o hvězdičku ubylo ale jinak k příběhu nic nemam mam ráda tento žánr.
Lipetka
  24. 2. 2015, 0:02
Mám ráda tenhle typ oddechové červené fantasy a nenutím se nad tím uvažovat, ale tahle kniha byla tak hrozně o ničem. Pořád jsem doufala, že se děj nějak rozjede, Abby je úplně vypatlaná a jen vzdychá po Dantem a omílá ty svoje kecy o tom jak je sexy. Prostě plytké, nudné a 360 stránek utrpení. Nechápu hodnocení 74%
Storytime
  4. 12. 2012, 20:22
No nevím, jsem zhruba na 40 stránce (asi?) a připadá mi, že Abby až moc často mění názor. Viz. její poznámky k Dantemu:"Nenávidím tě!" a obratem:"Neopouštěj mě!" Vážně mě to nijak neohromilo, ale třeba další knížky budou lepší jak obvyklé pitominky pro zamilovaná děvčata.