Krvavý karneval

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-927-9

BB art (2011) 978-80-7381-927-9 220

Pátrání po pachatelích tajemných vražd mladých upírů zavede Schuyler a jejího nejlepšího kamaráda Olivera až do Itálie, kde by měl žít Schuyleřin dědeček. V New Yorku mezitím vrcholí přípravy na Čtyřstovkový ples, velkou událost, kterou pořádá elita modrokrevných. Rozmazlená a prohnaná Mimi Forceová u toho nemůže chybět - a právě na maškarním bále, který uspořádá jako zakončovací večírek po hlavním plese, číhá za maskami skutečné nebezpečí, kruté odhalení, jež má moc měnit osudy.
Po druhé knize ze světa modrokrevných, plné intrik, tajemství a nebezpečí, budete mít ještě větší chuť na další! (Založil/a: strelena)

Katniss Lavender
  30. 6. 2012, 19:36
Překvapení... Málo kdy mne druhý díl zaujme víc než díl první, ale v tomto případě se to Melisse podařilo. Konečně vypustila zdlouhavé popisování outfitů, hlavních hrdinů, a děj dostal spád. Přiostřily se vztahy, odhalily nové skutečnosti... Už se těším, čím mne překvapí ODHALENÍ.
Nikolka001
  8. 6. 2013, 17:08
Čekala jsem,že kniha bude lepší než první díl.Podle hodnocení,to tak vypadalo,ale bohužel si myslím,že obě knihy byly na stejné brďo.Prostě v knize se nic nedělo a to mě celkem zamrzelo.Oddechová kniha. :)

Wajny
  12. 11. 2016, 11:09
Druhý díl mě zaujal rozhodně víc než první. Konečně se začalo něco dít a kniha dostala spád. Se Schuyler se stala sebevědomá holka (upírka), která se konečně začala o něco snažit a nemotá se pořád jen v kruhu svých nápadníků; Jack mi přijde pořád trochu nevýrazný a snadno ho zastíní Oliver a Mimi je prostě pořád stejná. Novou krev - Kingsley - jsem si ihned oblíbila - je to totiž ten správný bad boy. Začíná se mi líbit i pojetí andělů - protože jsou nazývány svými pravými jmény. 4*