Až na konec všech dní

Poprvé vydáno celosvětově: 1998

Motto - 2002
ISBN: 80-7246-116-8

Motto (2002) 80-7246-116-8 352

Manželé Goldovi a Harteovi žijí v sousedních domech a jsou těmi nejlepšími přáteli. Mají skoro stejně staré děti: Chris a Emily spolu vyrůstají od nejútlejšího dětství a velmi k sobě přilnou. Jejich důvěrné kamarádství přeroste na střední škole v milenecký vztah. Najednou však přijde šok — rodiče jsou přivoláni o půlnoci do nemocnice, kam sanitka přivezla Chrise a Emily — Emily s prostřelenou hlavou, Chrise s menší tržnou ranou. Proč Chris přinesl na jejich schůzku revolver? Šlo o zamýšlenou dvojitou sebevraždu? Nebo snad o vraždu? Co se mezi Chrisem a Emily stalo? (Založil/a: Ruxandra)

Ruxandra
  4. 4. 2013, 12:13
Nejsilnější příběh od této autorky, který jsem až dosud četla. Navždy zůstane mezi mými nejoblíbenějšími, jelikož mě dokázala zasáhnout.
niknikita
  29. 1. 2015, 17:49
TAK SILNÉ CITOVÉ POUTO, LÁSKA CO ZASÁHNE OSUD TOLIKA LIDÍ, TO SE SNAD ANI NEDÁ POCHOPIT. MUSELA JSEM TEN PŘÍBĚH DOČÍST PŘESTO, ŽE JSEM SI V POSLEDNÍ TŘETINĚ ŘÍKALA, ŽE TO UŽ VZDÁM.
Lucy1994
  24. 7. 2014, 11:17
Po přečtení této knihy jsem z ní měla smíšené pocity, ale určitě ne hezké. Přečetla jsem ji za necelé dva dny, protože jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Po přečtení se mi o ní dokonce zdálo, protože jsem z knihy byla opravdu v šoku. Vše napsané na mě až silně působilo. Jodi Picoult opravdu umí vše napsat tak, že to člověka nenechá v klidu. Psychologické knihy ji opravdu jdou. Kniha jako taková se mi líbila, ale nevím, zda bych si ji ještě někdy chtěla přečíst. Hodně mě zasáhla - rodina, která přišla o dítě, samo dítě, co předtím v životě prožívalo, láska, která byla tak nepopsatelně a krásně silná, kluk, který si tím vším musel projít, aniž by cokoli věděl a viděl ji umírat. Hrůza. Tak mladí lidé. Ještě teď jsem z té knihy v šoku. Nevím, jak u ostatních, ale mě prostě až moc zasáhla.
tresnulka
  6. 12. 2012, 18:22
Kniha o tom,jak se v minutě člověku může změnit život...Vůbec jsem nečekala,že mě tato kniha zaujme,ale opravdu se mi moc líbila!
Dana Knopová
  18. 10. 2015, 22:17
Výborně napsané, vtáhne do děje a do poslední stránky nepustí. Donutí přemýšlet, opravdu silný příběh.