Originální název: Tha Tarot Handbook

#magie
Angeles Arrien Angeles Arrien

Mariana.
  27. 10. 2012, 17:17
Vyrůstala jsem na Rider-Waitově tarotu a zřejmě jsem tím tedy ovlivněná a budu si ho muset koupit spolu s Bohyněmi.. Nicméně Crowley mě absolutně nepustí přes osobnost, karty jsou výborně neutrální a umí si poradit s každým. Nenadržují. Nekloní se. Mají navíc úžasné přesahy do jiných oblastí a u těch, co s nimi skutečně umí, dokazují evidentně obdivuhodné výkony... Atrologie, kabala, afirmace, osobní profily. Crowley byl hajzlik... ale věděl, co dělá... Symbolika v kartách je též výborná, každý tah má svůj smysl.. Karty jsou složité, ale požívají velkého respektu pro ty, kdo se s nimi naučí. Říká se, že ostatní s nich vychází.. Záleží co, kdo chce, Rider má pro mě zase pozitivní naladění= je krásné, co do karet dokázal dát, přesto jak se k němu celý život stavěla společnost. A ještě jedno upozornění ke Crowleymu- nekupujte si jej, pokud nechcete brutální upřímnost..