Jak myslí milionáři

Jak myslí milionáři Originální název: How to Think Like a Millionaire

Alternativa - 1994

Alternativa (1994)

Mnozí známí lidé začínali od nuly, a přesto získali pohádkové bohatství.
Charles-Albert Poissant se zabývá studiem desítky mužů, kteří dosáhli úspěchu vlastním přičiněním a zařadili se tak mezi nejbohatší lidi světa: Walt Disney, Henry Ford, Paul Getty, Conrad Hilton, Soichiro Honda, Ray Kroc, Aristotle Onassis, John Rockefeller, Steven Spielberg a Thomas Watson. Poissant je přesvědčen, že úspěch není otázkou štěstí, ale spočívá ve využití určitých zvláštních pravidel, kterými se tito lidé prokazatelně řídili. A co je ještě důležitější - všichni využívali tatáž pravidla. Autor knihy došel k názoru, že postoje a způsob myšlení těchto lidí by jim zaručily úspěch v jakémkoli oboru činnosti.
Kniha ukazuje, že i vy si můžete osvojit zásady vedoucí k bohatství. Každá postava naší galerie slavných mužů se řídí jedním hlavním receptem na úspěch, a tak studium života a myšlení těchto osobností vrhne světlo na podstatu umění jak dosáhnout úspěchu. (Založil/a: McFly)

Charles-Albert Poissant Charles-Albert Poissant

Christian Godefroy Christian Godefroy