Oskar Ed 2.

Oskar Ed 2. Originální název: Oskar Ed 2.

Mot - 2004
ISBN: 80-86661-07-5

Mot (2004) 80-86661-07-5 120

Druhý díl komiksového příběhu Oskara Eda, záhadné postavy poti své vůli obdařené podivnými, paranormálními schopnostmi.
Troufáme si říci, že debutující slovenský autor Branko Jelinek zvedl laťku ještě o hodně výš. Jako grafik těží maximum například z Oskarova putování pouští, jako scénarista odpovídá na otázky prvního dílu, ale okamžitě klade nové.
Jsme lákáni do nitra tajemství. Kdo je Oskarův otec, který poprvé vstupuje do děje? Zdá se, že všechny stopy vedou k němu.
Je už také jasnější, kam Oskara Eda zařadit. Nejde o klasickou sci-fi, ale o žánr, který promítá realitu na jiné souřadnice, načrtnuté vůlí autora. Symbolický příběh, surrealismus, postmoderní sci-fi, kdo ví...?
Každopádně je to komiks, a v tomto duchu vám přejeme nad Oskarem Edem 2 "příjemné chvilky nad obrázkovým čtením" a spolu s vámi se těšíme na závěrečný díl trilogie. (Založil/a: Kattie)

Branko Jelinek Branko Jelinek
*21.04.1978