Jak si správně přát

Originální název: Erfolgreich wünschen

ANAG - 2008
ISBN: 978-80-7263-454-5

ANAG (2008) 978-80-7263-454-5 160

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že může každý získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, které se v Německu prodalo během dvou let na 100 000 kusů, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu. (Založil/a: trpaslyk)

Mariana.
  12. 12. 2012, 22:40
Naprosto úžasně napsané. Kniha, která (kdyby nic či nebyla pochopena), vlije spoustu energie do žil :)..
alpinka
  27. 8. 2015, 18:03
Příjemná knížečka, dobře se čte. Není to žádná suchá teorie, přináší i příběhy a vlastní zkušenosti ze života autora. Líbí se mi jak jednoduše a trefně vystihuje a pojmenovává podstatu a fungování věcí. Na rozdíl od podobně zaměřených knih se nezaobírá jen zaručeným způsobem přání a rozhodně nenavozuje mylný dojem, že si člověk může něco vynucovat. Upozorňuje také na různé aspekty a okolnosti. Kromě samotných přání se zamýšlí nad nedostatkem a štěstím. Je třeba ptát se a zvážit co a proč vlastně chceme, resp. potřebujeme. Neboť "přání, která se plní, nás vždy změní."
jm
  20. 6. 2014, 21:37
Tenoučká a malinká, takže se vejde i do kapsy a člověk ji může mít kdykoli s sebou. A naučit se přát si se podle ní opravdu dá (jen mně to jde jen u těch méně významných přání :) ).