Jednejte jako dáma, myslete jako muž

Jednejte jako dáma, myslete jako muž
Originální název: Act like a lady, think like a man

Práh - 2010
ISBN: 978-80-7252-288-0

Práh (2010) 978-80-7252-288-0 212

Steve Harvey, známý americký moderátor a bavič, by ani nespočítal, kolik skvělých žen poznal během let své moderátorské praxe. Ovšem co se týče partnerských vztahů, nemají ani páru, jak správně jednat s mužem. Proč? Podle Stevea je to tím, že na radu se ptají žen, zatímco poradit jim může jedině muž. V knize Jednejte jako dáma, myslete jako muž Steve zasvěcuje ženy do mozkového softwaru mužů a seznamuje je s převratnými názory a zásadami typu: Pravidlo devadesáti dní Jak diagnostikovat mamánka a zjistit, zda se to dá nějak léčit Kdy mu představit své děti. (Založil/a: g.mess)

Irene
  5. 11. 2011, 22:27
Asi to tak je... Ale literarni kvalita nic moc, knizku jsem precetla jednoho dlouheho zimniho vecera. Rady cenim na dost procent.
ilon-a
  31. 3. 2014, 9:03
Knihu sem přečetla jenom ze slušnosti, protože sem jí dostala od maminky k svátku. Autor mě sice bavil vtipem, jakým knihu napsal. Ale upřímně si ale myslím, že je trošičku ubohý, že je potřeba takovéhle knihy vydávat a že to ženy mají zapotřebí číst...
cisty
  30. 6. 2014, 7:05
Od knihy jsem očekávala něco jiného. Ale mé nesplněné očekávání není tím důvodem, proč jsem knize udělila pouhých 20%! Dle mého názoru je to ryze šovinistické dílo. Pro mne tedy zklamání.
Zuzanka89
  29. 10. 2012, 19:57
Na to, že se jedná o rady amerického, podotýkám AMERICK0HO autora, kniha je podle mého názoru celkem pravdivá. Lehké oddechové čtení a přitom Vás nutí přemýšlet o Vašem vztahu.
g.mess
  28. 4. 2011, 16:20
Kniha spíše na dlouhá odpoledne, pobaví, neurazí, ale žádný zázrak, kterým by podle mě bylo dobré se řídit, to není. Místy určitě stojí obsah za zamyšlení, nicméně se opravdu nedá čekat, že by přečtení této publikace vyřešilo nějaké problémy.