Vyhořelá

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Knižní klub - 2011
ISBN: 978-80-242-3010-8

Knižní klub (2011) 978-80-242-3010-8 368

Zoeyina duše se ocitá na onom světě – roztříštěná na kusy, vyhaslá, pronásledovaná výčitkami svědomí. Její kamarádi se však nechtějí vzdát naděje, že se vrátí a a zachrání svět, v němž se schyluje k bitvě mezi pradávnými silami Světla a Temnoty. Stark je ochoten dokonce nasadit vlastní život, aby se za svou paní dostal tam, kam před ním ještě žádný bojovník nevstoupil. Stevie Rae mezitím v Tulse svádí soukromou bitvu s Temnotou i sama se sebou. Být velekněžkou červených mláďat totiž znamená spoustu zodpovědnosti – navíc musí občas skrývat své city a střežit svá tajemství, a to za cenu lží – a někdy dokonce i životů… (Založil/a: trynitrix)

PeťkaW.
  21. 9. 2015, 8:35
Možná jsem sérii trochu přechválila, když jsem v komentáři opěvovala předchozí díl. Vyhořelá nás znovu zavedla do jiného prostředí, našlo se tu několik nových a zajímavých postav. Ubrání pasáží z pohledu Zoey taky bylo ku prospěchu věci, protože upřímně - kdo jí už neměl po všech těch dílech tak trochu plné zuby?! Kniha se pořád výborně čte a stránky ubíhají skoro samy, ale nějak se nemůžu zbavit dojmu, že tenhle díl byl jenom nastavovanou kaší a vařilo se tak trochu z ničeho. Některé části na mě působily dojmem, že samy autorky nevědí, jak to vlastně bude dál. Uvidíme, jak to všechno splácají dohromady a jestli další díl bude fungovat o něco víc.
Majuska
  17. 7. 2011, 23:43
Souhlasim, nejlepsi dil. Min Zoey rozhodne nebylo na skodu, naopak. Nemam rada Stevie Rae, tak jsem se celkem bala, ze to bude hodne z jejiho pohledu. Sice tam toho bylo dost,ale kupodivu mi nevadilo, jeji dejova linie s Refaimem zacina byt zajimava.

souhlasim s Anetkou888, taky bych rada vic Afrodity, nevim proc, ale hrozne sem si ji oblibilaa s pribyvajicimi dily ji mam radeji a radeji. Sice mam taky rada Starka, ale Heath mi nevadi, jediny koho nemam rada je Eric a ten se tu nastesti neobjevil. Stark si u me v tomhle dile sphl, takovej hrdina :)
kklepkaa
  15. 8. 2013, 14:25
Nechápu, že jsem v tom čtení došla až sem. Každopádně dál už pokračovat nebudu. Horší sérii jsem snad nečetla a vydržela jsem to tak dlouho jen proto, že jsem neměla co číst a zajímalo mě, jestli se to nezlepší, ale postupem knih to bylo jen horší a horší... Za mě celá série znamená obrovské zklamání. Nic méně, kdybych to četla o 10 let mladší, asi by moje hodnocení bylo jinačí.
jarcaburca
  11. 2. 2013, 20:24
Konečně jsem zase ráda, že v sérii pokračuju. Už jsem si říkala, že to vzdám, ale tento díl mě přesvědčil o tom, že by to byla chyba. A rozhodně jsem ráda, že Stark získává v této sérii stále větší prostor. Mám ráda i Heatha, ale Stark se podle mě k Zoey hodí víc ;-)
yanniss
  28. 9. 2012, 20:18
Škola noci 7 se mi zdála nejslabším článkem této série. Číst přád dokola o roztříštěné duši Zoey mě opravdu nebavilo. Kniha mi přišla nudná, žádné napětí ani akce. Proto dávám tomuto dílu jen 2 hvězdičky.
trynitrix
  29. 4. 2011, 13:14
Tady z Knižního webu : Dobrý den, na českém vydání 7. dílu se již pracuje - měl by vyjít v červnu 2011. 8. díl již v originále vyšel. Za Knižní web ....

---------------------

Dobrý den, sedmička vychází 1. června, osmička je v plánu na prosinec a originální vydání devátého dílu pod titulem Probuzená/Destined je ohlášeno na listopad 2011, pochopitelně se jej chystáme také vydat. O dalších dílech se zatím oficiálně nic neví. O5 Knižní web :-D

---------------------

Já mam stejný názor 7 díl TOP ty předtím mi přišly tak trochu ujetý. Tady mě hned pohltil příběh Stevie Rae a Refaimena byla sem napnutá jak kšandy,a strašně pěkný jak se pomalu ale jistě dávali spolu dohromady :-D A co se týče Afrodity ta perlila co se týká hlášek (schizofrení bišonek) :-D Mno Heata mi nějak líto nebylo možná trošku vždycky mi přišel takovej vtíravej... A Zoey to asi ani nekomentovat IQ tykve ale to asi patřilo k tý roztříštěný duši :-D a Stark borec za válel !!! Už se těším na 8 díl ale až v prosinci :-(
TeddyM
  19. 8. 2011, 12:10
Nebylo to špatné. Rozhodně lepší než předešlé díly. Abych řekla pravdu, tak nejvíc mě zajímá příběh Stevie Rae a Refaima. Zoey už je nudná s tím Kalonou. Navíc mi přijde, že se do toho autorky zaplétají díl od dílu víc a nemá to hlavu ani patu.
Barborelka
  11. 7. 2011, 15:50
Tak dočteno...mrzí mě, že čtu tak rychle :D
Musím uznat, že autorky u mě čím dál tím víc stoupají v ceně....co díl to lepší příběh....S 1 je 6 a 7 TOP;-) Byla jsem napnutá jak kšandy co si Zoey počne na onom světě a jak se vypořádá Stevie Rae s Refaimem. Stark byl tady fakt machr s velkým M a Heata mi bylo fakt moc líto. Jen jsem měla pocit, že by Zoey potřebovola nafackovat jak měla roztříštěnou duši a pořád dokola si vedla svou, že za vše může ona a že si vše zaslouží....STR. 276 Afrodita:........nečum na mě s otevřenou hudbou. Lehni si a nech se rozpižlat. Tak u toho jsem se dost nasmála ostatně podobných hlášek bylo víc :D Nemůžu se dočkat 8 snad jsem ŠN nepřechválila ;-))
Wajny
  12. 11. 2014, 19:52
Nejlepší kniha (zatím) série! Konečně se neřeší "životní" eskapády Zoey a jejích kluků. Nejvíc se mi líbí dějová linie mezi Stevie Rae a Refaimen - jsem zvědavá, jak to bude pokračovat, asi víc než na celou Zoey a její kluky - i když Stark je boží, co si budeme povídat, kdo by nechtěl takového ochránce (Já teda ano!).
Tuleník
  18. 7. 2011, 20:59
Paráda, tak tohle je podle mého rozhodně nejlépe vystavěný díl z celé prozatím vyšlé série. Naprosto mě to vtáhlo. Zvraty, které nebyly úplně předvídatelné, nádech pradávné magie, nejednoznačné charaktery, nádherně připravená půda pro další drama.
Těším se na další díl!
Erlif
  14. 6. 2012, 13:20
Já nevím, už mi přijde, že to dámy krapet natahují...
Jako čtivé je to pořád, přečte se to jedním dechem... ale už do toho zamotávají čím dál víc věcí... a místo aby se něco dělo, tak se tam pořád jen tlachá...
Ale jak jsem psala, je to čtivý, dobrý, ale už by to chtělo nějaký boj!!! a né to pořád natahovat...
denniys
  8. 8. 2012, 2:10
Přečteno jedním dechem během jednoho dne..možná to autorky natahují,ale příběh je pořád poutavý a šťáva tomu fakt nechybí:)a i kdyby dílů bylo dvacet,přečtu všechny..
Angel_1
  26. 3. 2012, 2:02
Mě se tahle sága opravdu moc líbí. Knížku jsem dočetla v pátek a v sobotu jsem letěla koupit 8. Do konce týdne jí přečtu a budu čekat na další díl :-)
Terez Ca
  5. 8. 2011, 10:56
Hrozně by mě zajímalo jestli bude Zoey milovat nebo pořád něco cítit ke Kalonovy?!Já vím že je blbost nechat se připravit o překvapení ale já Kalonu nemůžu vystát a doufám že ho Zoey konečně zabije....(nebo aby ho navěky zažene)Já osobně absolutě fandím Starkovy a doufám že ho autorky nenechají umřít!!(osobně bych si pro ně zašla a vlastnoručně ačkoli nerada je ušrtila!) Takže se chci zeptat jestli Zoey bude v 7 díle něco cítit ke Kalonovy?
Anetka888
  26. 6. 2011, 20:55
Rozhodně zatím nejlepší díl. Možná jsem ovlivněná tím, že nemám moc ráda Zoey, ale většina kapitol byla z pohledu někoho jiného než Zoey, takže spokojenost. Zoey tam byla minimálně. Víc Afrodity a bude to dokonalé. Jediné, co prostě nedokážu pochopit, je Zoey a její vztahy. Opět jsem ovlivněná tím, že jsem v "týmu" Stark, ale ty věci kolem Heatha apod. mi vadí. I přes to mi to přišlo zajímavé a napínavé. Konečně nelituju, že jsem se Školou noci vůbec kdy začala. Třeba se nakonec dočkáme i toho, že Nyx Kalonovi odpustí...